کد خبر: DT-40247
تعداد بازدید: 41بازدید
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۴
حمید حیدری‌بریدی با بیان اینکه بنیان مسکن در تامین مسکن نیازمندان شهری و روستایی نقش مهمی دارد اظهار داشت: در راستای تامین مسکن نیازمندان طرح‌های مهمی تدوین و در حال اجرا است.

 

حمید حیدری‌بریدی با بیان اینکه بنیان مسکن در تامین مسکن نیازمندان شهری و روستایی نقش مهمی دارد اظهار داشت: در راستای تامین مسکن نیازمندان طرح‌های مهمی  تدوین و در حال اجرا است.

وی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه میان بنیاد مسکن و سازمان بهزیستی تصریح کرد: در این راستا و بر اساس این تفاهم‌نامه خانواده‌های دو معلولی نیازمند صاحب مسکن می‌شوند.

سرپرست بنیاد مسکن استان بوشهر با بیان اینکه ۱۶۰ خانواده دو معلولی به بالا در استان بوشهر شناسایی شده است گفت: ۷۰ خانواده دو معلولی در شهرها و ۹۰ خانواده نیز در روستاهای استان بوشهر ساکن هستند.

حیدری با اشاره به اینکه در ساخت منزل برای این خانواده‌ها وام بلاعوض و کم‌بهره پرداخت می‌شود گفت: در ساخت مسکن برای این خانواده‌ها ۱۵ میلیون تومان وام کم بهره در شهرها و روستاها و ۳۰ میلیون تومان بلاعوض در شهرها و ۱۸ میلیون تومان بلاعوض درروستاها پرداخت می‌شود.

وی با بیان اینکه عملیات ساخت واحدهای مسکونی برای خانواده‌های دو معلولی در شهرها و روستاهای استان بوشهر آغاز شده تصریح کرد: برای ساخت ۱۶۰ مسکن شهری و روستایی برای خانواده‌های دو معلولی استان بوشهر ۳۷٫۲ میلیارد ریال بصورت بلاعوض پرداخت می‌شود.

سرپرست بنیاد مسکن استان بوشهر افزود: در این راستا ۲۴ میلیارد ریال نیز تسهیلات کم بهره پرداخت می‌شود.

منبع: تسنیم

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین