کد خبر: DT-23119
تعداد بازدید: 67بازدید
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۴
<span class="intro-text">فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: طی سال جاری ۳۴ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان بوشهر متلاشی شد.</span>

سردار حیدر عباس‌زاده پیش از ظهر پنجشنبه در دیدار با خانواده شهدا و جانبازان مبارزه با مواد مخدر بوشهر اظهار داشت: پلیس استان بوشهر اقدامات اطلاعاتی و طرح‌های عملیاتی متعددی را در راستای مقابله با مواد مخدر در نقاط مختلف استان اجرا کرده است.

وی ادامه داد: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر اشراف کاملی بر فعالیت‌های سوداگران مرگ در سطح استان دارد و این موضوع باعث شده تا فضای برای فعالیت سوداگران مرگ ناامن شود و مسیر ترانزیت و قاچاق مواد مخدر از استان بوشهر تغییر کرده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اضافه کرد: یکی از برنامه‌های مهم پلیس مبارزه با مواد مخدر، اجرای عملیات‌های مشترک بین استانی است که در این راستا عملیات‌های متعددی توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر اجرا شده و کشفیات زیادی داشته‌ایم.

وی با اشاره به کشف بیش از یک هزار و ۶۸۶ کیلوگرم مواد مخدر طی چهار ماه نخست امسال در استان بوشهر، ادامه داد: طی مدت یاد شده ۳۴ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان بوشهر متلاشی شده است.

سردار عباس‌زاده به جانفشانی‌های ماموران انتظامی استان بوشهر در مقابله جدی با سوداگران مواد مخدر اشاره کرد و افزود: محمد برهان یکی از جانبازان استان بوشهر است که در عملیات مقابله با مواد مخدر به فیض جانبازی نائل شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به شهادت شهید حسن گودرزی از کارکنان نیروی انتظامی استان بوشهر در درگیری با اشرار مسلح و قاچاقچیان مواد مخدر، گفت: شهدا و جانبازان نیروی انتظامی در راه مبارزه با سوداگران از جان خود نیز می‌گذرند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین