چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶- 2017 November 22
کد خبر: DT-40244
تعداد بازدید: 50بازدید
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۴
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بوشهرگفت: به مناسبت گرامیداشت هفته بوشهر ۲۰ زندانی جرائم غیرعمد در بوشهر با تامین و پرداخت ۱.۵ میلیارد ریال از زندان آزاد می‌شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بوشهرگفت: به مناسبت گرامیداشت هفته بوشهر ۲۰ زندانی جرائم غیرعمد در بوشهر با تامین و پرداخت ۱.۵ میلیارد ریال از زندان آزاد می‌شود.

اصغر کورگی صبح امروز در آیین آغاز ویژه‌ برنامه‌های نکوداشت هفته بوشهر با گرامیداشت روز بوشهر با بیان اینکه برنامه‌های این روز با همفکری فرهیختگان و  قشرهای مختلف مردم بوشهر تدوین شد اظهار داشت: اتاق فکر روز بوشهر از ایده‌ها و افکار قشرهای مختلف مردم بوشهر برای برگزاری این روز بهره‌برداری کرد.

وی با بیان اینکه برنامه‌های هفته بوشهر برای تمام قشرهای مردم تدارک دیده شده تصریح کرد: برنامه‌های هفته بوشهر با تنوع و برنامه‌های ویژه برگزار می‌شود که در هفته نکوداشت بوشهر روسای شورای اسلامی سراسر کشور حضور دارند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بوشهر یکی از اهداف برگزاری هفته نکوداشت بوشهر را شناسایی و معرفی ظرفیت‌های بوشهر دانست و بیان کرد: در این هفته قابلیت‌ها و ظرفیت‌های بوشهر به دیگر نقاط کشور شناسانده می‌شود که حضور روسای شورای شهر سراسر کشور در این هفته در بوشهر زمینه‌ای برای تحقق این مهم را فراهم می‌کند.

گورکی از آزادی ۲۰ زندانی جرائم غیر عمد از زندان بوشهر خبرداد و افزود: این ۲۰ زندانی در هفته نکوداشت بوشهر روز ۱۸ اسفند با مشارکت خیران بوشهری با پرداخت ۱٫۵ میلیارد ریال آزاد می‌شوند و به آغوش گرم خانواده باز می‌گردند.

وی معرفی چهره ماندگار و شهروند افتخاری بوشهررا از دیگر برنامه‌های هفته نکوداشت بوشهر دانست و گفت: در هفته نکوداشت بوشهر از دکتر مجید اسدی جوان خوش فکر و پرفسور بوشهری به عنوان چهره ماندگار تجلیل می‌شود و حسین حریری خیر مدرسه ساز به عنوان شهروند افتخاری بوشهر معرفی می‌شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بوشهر با بیان اینکه هفته نکوداشت بوشهر از ۱۲ تا ۱۸ اسفند برگزار می‌شود بیان کرد: در این هفته برنامه‌های متنوع و مفرحی برای همه سنین در قالب بیش از ۶۰ برنامه برگزار می‌شود.

منبع: تسنیم

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین