کد خبر: DT-24749
تعداد بازدید: 61بازدید
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۴
<span class="intro-text">مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: مدارس این استان نیازمند ۱۶ هزار میز و نیمکت جدید هستند که ۴۰ میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.</span>

ناصر کرمی صبح چهارشنبه در جمع مسئولان شهرستان دشتی اظهار داشت: در سال جاری با عنایت فرماندار شهرستان دشتی ۷۱۰ میلیون تومان به تعمیر و تجهیز مدارس این شهرستان اختصاص داده شد.

وی با اشاره به اینکه اعتبار تعمیرات مدارس در اختیار شهرستان‌ها قرار می گیرد، افزود: خریداری تجهیزات برای شهرستان‌ها نیز بر اساس اولویت‌بندی که از سوی ادارات آموزش و پرورش اعلام می‌شود، انجام خواهد شد.

کرمی بیان کرد: اولویت ما در سطح استان خرید میز و نیمکت و دستگاه کپی است که در حال حاضر ۱۶ هزار میز و نیمکت در سطح استان مورد نیاز است.

وی با اشاره به اینکه ۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای خرید این تجهیزات مورد نیاز است، خاطرنشان کرد: امسال تلاش داریم موارد قانونی را حل کنیم تا اعتبار تجهیزات نیز در اختیار ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها قرار بگیرد تا آنها نیز بر اساس اولویت‌های خودشان خرید کنند.

کرمی به اعتبارات اختصاص یافته از محل منابع ملی نیز اشاره و اضافه کرد: در سال گذشته هوشمندسازی مدارس و خرید تجهیزات مدارس فنی و حرفه‌ای، تجهیزات ورزشی و پرورشی از محل اعتبارات ملی تامین شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر یادآور شد: همچنین وزارت نفت نیز در سال گذشته اعتباری برای هوشمند سازی مدارس کنگان، عسلویه و دیر اختصاص داده است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین