کد خبر: DT-3451
تعداد بازدید: 38بازدید
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۳
<p>سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: از ۱۲ هزار و ۷۴۱ پرونده مسکن مهر شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت استان بوشهر تاکنون ۱۰ هزار و ۵۷۹ واحد آن پایان کار گرفته‌اند و تحویل شده است.</p>

حمید حیدری‌بریدی در گفت‌وگو با تسنیم ، با اشاره به وضعیت پروژه‌های مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر استان بوشهر اظهار داشت: ۸۲ درصد واحدهای مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر استان بوشهر تکمیل شده است.

وی با بیان اینکه برای ساخت ۱۲هزار و ۷۴۱ واحد مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر استان بوشهر پرونده سازی شد، تصریح کرد: از این تعداد تاکنون ۱۰ هزار و ۵۷۹ واحد آن پایان کار گرفته‌اند و تحویل شده است.

سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه در ۸ ماه امسال ۲۸۱ درصد نسبت به برنامه تعیین شده افزایش عملکرد در تکمیل مسکن مهر شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت داشته‌ایم افزود: بر اساس برنامه‌های تعیین شده در ۸ ماه امسال ۴۹۳ مورد مسکن مهر در این شهرها باید تکمیل و افتتاح می‌شد که تاکنون یک‌هزار و ۳۸۷ واحد تحویل شده که نسبت به تعهد بنیاد مسکن رشد سه برابری داشته است.

حیدری با بیان اینکه مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت به ۴ روش ساخته می‌شود گفت: مسکن مهر در استان بوشهر از طریق تعاونی‌های مسکن، خیران مسکن ساز، تفاهم‌نامه سه جانبه و خودمالکی ساخته می‌شود که تاکنون در این ۴ حوزه ۸۲ درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌ایم.

وی با بیان اینکه استان بوشهر در ساخت و تحویل مسکن مهر در کشور رتبه سوم دارد تصریح کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده وام مسکن مهر امسال افزایش می‌یابد و تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی به ۲۵ میلیون و تسهیلات ۲۵ میلیون تومانی نیز به ۳۰ میلیون تومان افزایش می‌یابد که نقش مهمی در تکمیل واحدهای مسکونی نیمه تمام دارد.

سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر با اشاره به زلزله ۵٫۲ بوشکان دشتستان درهفته جاری تصریح کرد: هر چند این زمین‌لرزه خساراتی در برنداشته است ولی در صدد هستیم به منازلی که نیاز به مقاوم سازی دارند تسهیلات کم‌بهره به میزان هر واحد مسکونی ۱۵ میلیون تومان پرداخت شود.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین