پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶- 2017 November 23
کد خبر: DT-29690
تعداد بازدید: 147بازدید
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۴
<p id="ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_H1">مسئول روابط عمومی اداره کل گمرک بندرگناوه گفت: ماموران کشیک درب خروج گمرک این بندر با همکاری ماموران اداره بندر ودریانوردی در بازرسی ازیک دستگاه خودرو پراید یک محموله داروی خارجی قاچاق را کشف و ضبط کردند.</p>

هاجر خرم آبادی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: این محموله داروی قاچاق شامل ۱۰ کارتن حاوی ۳۲۰ هزار عددقرص ۲٫۵ میلی گرمی بود.
وی اظهارکرد: باتوجه به اظهارات اولیه راننده خودرو و بررسی های بعمل آمده مشخص شد که این میزان دارو از یک کشتی لندیگ گرافت حامل کالای کران کابوتاژ وارد و صاحب کالا با بارگیری در صندوق این خودرو قصد خروج آن را داشت که با هوشیاری ماموران توقیف و به انبار قضایی این گمرک تحویل شد.
وی اظهارکرد: بمنظور مشخص شدن موضوع و اطلاع از ترکیب های بکاررفته شده در قرص های کشف شده و کاربرد آنان ، نمونه آنها به شبکه بهداشت ودرمان این شهرستان ارسال شد و منتظر پاسخ هستیم.
مسئول روابط عمومی اداره کل گمرک گناوه گفت: همچنین علیه راننده خودرو ، ناخدا و مالک کشتی فوق شکایت با عنوان قاچاق تنظیم شده که به دادسرای عمومی و انقلاب گناوه ارسال شد.
شهرستان ساحلی گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین