کد خبر: DT-51545
تعداد بازدید: 220بازدید
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۵
حمیده ماحوزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر بعنوان یکی از شش مدیرنمونه کشوری این وزارتخانه انتخاب و معرفی شد.

حمیده ماحوزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر بعنوان یکی از شش مدیرنمونه کشوری این وزارتخانه انتخاب و معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری بیرمی ، روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر روز شنبه اعلام کرد:حمیده ماحوزی در آئینی با حضور سرپرست و معاونان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بعنوان مدیر نمونه تجلیل شد.
براساس این گزارش امروز(شنبه) در مراسمی با حضور صالحی سرپرست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،کاراندیش معاون مدیریت توسعه و منابع انسانی ،نوش آبادی معاون حقوقی ،امور مجلس و امور استان ها و سخنگوی وزارت و احمدی مدیر کل هماهنگی امور استان ها با امضای علی جنتی از حمیده ماحوزی به عنوان مدیر کل نمونه استانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تقدیر شد .
در این گزارش آمده است:از ٣٢ مدیر کل استانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شش مدیرکل شامل استان های بوشهر ،تهران ،مازندران ،خراسان رضوی ،هرمزگان و زنجان به عنوان مدیر کل نمونه استانی معرفی شدند .
در گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر ،تلاش بی وقفه در طول سه سال گذشته در پیگیری، اقدام و پیشبرد وظایف محوله ،تحقق اهداف فرهنگی وهنری در دولت تدبیر و امید و رضایت وزیر و معاونان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بعنوان معیارهای انتخاب مدیران نمونه اعلام شده است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
عابدی تنگستانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰ آبان ۱۳۹۵ در ۷:۲۸ ق.ظ
با سلام/ این افتخار را به همشهری مان سرکارخانم دکتر ماحوزی تبریک میگوییم. به امید ترقی و موفقیت بیشتر این شیرزن فرهنگی تنگستانی.
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین