سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 21
کد خبر: DT-34852
تعداد بازدید: 156بازدید
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۴
بعد از هزار حرف و حدیث در خصوص دروازبان مورد نظر پرسپولیس روز گذشته منبعی موثق از دروازه بان مورد نظر برانکو ایوانکوویچ حرف به میان آورد که کروات است و در لیگ مجارستان بازی می کند.
گلر محبوب برانکو را بشناسیدبه گزارش دلیران تنگستان به نقل از مشرق – این روزها پرسپولیس «بدون سنگربان» سخت به دنبال پر کردن لیستی است که تقریبا بی دروازه‌بان مانده و هر روز نام جدیدی هم به میان می آید.

روز گذشته یکی منبع نزدیک به باشگاه پرسپولیس به خبرنگار مشرق خبر داد گلر مدنظر برانکو ایوانکوویچ یک دروازه‌بان کروات است که در فصل جاری فوتبال اروپا برای تیمی مجارستانی در لیگ یک این کشور توپ می‌زند.

* یکی از این دو نفر
بررسی تیم‌های لیگ یکی فوتبال مجارستان کار دشواری نبود. در سطح اول فوتبال مجارها ۱۲ تیم حضور دارند که تنها دو تیم از میان آنها دروازه‌بان کروات دارند.

نفر اول بوزیدار رادوسویچ است. دروازه‌بانی ۲۶ ساله با بلندی قامت ۱۸۶ سانتی‌متر. دومین گلر کروات شاغل در لیگ یک مجارستان هم ایوان رادوس است که ۳۱ سال سن دارد. ایوان ۱۹۵ سانتی متر بلندی قامت دارد و سال‌هاست که در فوتبال مجارستان فعالیت می‌کند.

*ایوان رادوس
ابتدا باید از ایوان رادوس نوشت که ۶ فصل برای دیوسگیور مجارستان توپ می‌زند. این کروات در ۱۵ بازی از ۱۹ دیدار فصل به میدان آمده است.
ایوان در فصل ۱۳-۲۰۱۲ فوتبال آذربایجان هم بازی در تیم کاپاز را تجربه کرده است. این دروازه‌بان در فصل ۱۰-۲۰۰۹ لیگ یک کرواسی ۱۵ بازی برای کرواسیا سِسوِت بازی کرده است.

رادوس


* بوزیدار رادوسویچ
به گزارش مشرق، آمار دروازه‌بان تیم دِبِرسِن عالی است. به نظر می‌رسد گلر مدنظر برانکو برای پرسپولیسی‌ شدن بوزیدار رادوسویچ باشد.
این دروازه‌بان ۲۶ ساله با قراردادی ۱۷۵ هزار یورویی به دبرسن پیوسته است. رادوسِویچ که در فصل ۱۱-۲۰۱۰ لیگ یک کرواسی برای تیم سرشناس هایدوک اشپیلیت بازی کرده، در فصل جاری لیگ دسته اول مجارستان یکی از ستون‌های دبرسن بوده است.

رادوسویچ

تیم هفتم جدول فوتبال مجارها طی ۱۹دیدار ۲۲ گل دریافت کرده است در شرایطی که رادوسویچ ۱۷ بازی انجام داده و ۱۶ گل دریافت کرده است.

بوزیدار کلین‌شیت هم به نام خود ثبت کرده تا نشان دهد کارش را بلد است. جالب اینکه گلر دوم تیم دبرسن – وریچز – طی ۲ بازی ۵ گل خورده تا تفاوت فنی دو دروازه‌بان به اندازه کافی مشخص شود.

ظاهرا بوزیدار تا نیمه سال ۲۰۱۷ با دبرسن قرارداد دارد اما مبلغ پایین قرارداد یاد شده کمک خواهد کرد تا پرسپولیس راحت‌تر از حد تصور این گلر را به خدمت بگیرد.

رادوسویچ

باید منتظر ماند و دید آیا این گزینه هم مانند سایر گزینه های مطرح شده فقط در حد یک نام باقی می ماند یا پرسپولیس با خارج کردن نام یکی از سه بازیکنش، یکی از این ۲ دروازه بان را به لیست خود اضافه خواهد کرد؟

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین