کد خبر: DT-55481
تعداد بازدید: 936بازدید
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۵
عدم پاکسازی خیابان ساحلی از گِل و سنگ های سر زیر جوی آب پس از بارندگی اخیر، حسابی سر و صدای اهالی محله مجاور این خیابان را در آورده است.

دلیران تنگستان، بارش باران این نعمت الهی ثمرات بسیار زیادی برای یک شهر می تواند به همراه داشته باشد، اما در کنار این ثمرات بی شمار، اگر مسئولین مربوطه به موقع وارد عمل نشوند می تواند اندک مشکلاتی را نیز برای شهروندان به همراه داشته باشد.

طی روز های گذشته تماس های بی شماری از جانب اهالی محله مجاور خیابان ساحلی با این سایت گرفته شد و همگی از بی توجهی شهرداری اهرم نسبت به جمع آوری سنگ و گِل های موجود در این خیابان در پی بارندگی اخیر به شدت گله داشتند. داستان از این قرار بوده که پس از بارش باران طی هفته گذشته، جوی آب موجود در خیابان ساحلی سر ریز شده و تعداد زیادی سنگ و گِل را همراه با خود به این خیابان آورده است که تا حدودی زندگی افراد محله مجاور این خیابان را دچار مشکل کرده است.

در همین رابطه یکی از اهالی این محله طی گفت و گویی با این سایت عنوان کرد: پس از بارش های هفته گذشته مقدار زیادی گل و سنگ در خیابان ساحلی باقی ماند که من تماس های مکرری با شهرداری مبنی بر جمع آوری آن ها گرفتم و علی رغم این که چندین بار به من قول داده اند که این کار را انجام می دهند، هنوز هیچ اقدامی در این رابطه از سوی شهرداری صورت نگرفته است.

این شهروند گلایه مند اضافه کرد: خیابان ساحلی خیابانی است که ماشین های سنگین زیادی در طول روز از آن عبور می کنند و در روز های ابتدایی پس از بارش باران که خیابان هنوز پر از سنگ بود، چندین بار سنگ از زیر چرخ های این ماشین ها در رفته و با درب منزل همسایه ها برخورد کرده است. پس از رخ دادن این اتفاقات و در پی بی توجهی شهرداری نسبت به آن، من و چند تن از همسایه ها، جارو به دست گرفتیم و خیابان را تا جایی که می توانستیم جارو کردیم تا حد اقل از شر سنگ هایی که از زیر تایر های ماشین در می رود در امان باشیم. ولی با این وجود هنوز هرگاه باد کوچکی می وزد گرد و خاک بلند شده و خانه های ما را مانند کویر می کند!

در هر صورت، امیدواریم شهرداری شهر اهرم و در راس آن شهردار هر چه سریع تر سنگ و گِل موجود در این خیابان را جمع آوری کنند تا این شهروندان دیگر دچار چنین مشکلاتی نباشند.

IMG_3758 (Copy) IMG_3759 (Copy) IMG_3760 (Copy) IMG_3761 (Copy) IMG_3762 (Copy) IMG_3763 (Copy) IMG_3765 (Copy) IMG_3766 (Copy) IMG_3770 (Copy)

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
اهالی خیابان ساحلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۳ اسفند ۱۳۹۵ در ۵:۴۰ ب.ظ
هابخدا حرف دلمون زدین .یکی نیست بدادمون برسه ماشینی ازدم درمون رد میشه خونمون باگردوخاک یکی میشه تواین هوای کثیف والوده الودگی در خانه ما صدبرابر بیشترشده به دادمون برسید
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین