یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 19
کد خبر: DT-41164
تعداد بازدید: 31بازدید
تاریخ انتشار: ۹ فروردین ۱۳۹۵
الاتحاد عربستان که پیش از این ورزشگاه سحیم بن حمد باشگاه قطر را برای میزبانی مقابل سپاهان انتخاب کرده بود موضع خود را تغییر داد و ورزشگاه جاسم بن حمد باشگاه السد را انتخاب کرد!
بعد از اعلام قطعی رای کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر برگزاری بازی‌ تیم‌های ایرانی و عربستانیدر لیگ قهرمانان آسیا در کشور ثالث، نمایندگان عربستان دو کشور قطر و امارات برای میزبانی این بازی ها به AFC پیشنهاد دادند.

باشگاه الاتحاد عربستان پیش از این ورزشگاه سحیم بن حمد باشگاه قطر را رای برای میزبانی بازی برابر سپاهان اصفهان انتخاب کرده بود، بنا بر گزارش رسانه های قطری رای خود را تغییر داده است و ورزشگاه جاسم بن حمد باشگاه السد را انتخاب کرده است.

روزنامه الرایه قطر در چاپ امروز خود خبر داد: باشگاه الاتحاد عربستان برای میزبانی بازی مقابل سپاهان اصفهان به جای ورزشگاه سحیم بن حمد باشگاه قطر، ورزشگاه جاسم بن حمد باشگاه السد را انتخاب کرده است.

فدراسیون کشورمان نیز پیش از این درخواست تمدید مهلت ۱۰ روزه برای انتخاب کشور ثالث را به AFC ارائه داده بود بنا بر گزارش های رسیده به نطر می رسد کنفدراسیون فوتبال آسیا با این درخواست فدراسیون کشورمان مخالفت کرده و تنها ۵ روز مهلت داده است که چهارشنبه(۱۱ فروردین) آخرین مهلت آن خواهد بود.

منبع: فارس
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین