کد خبر: DT-27787
تعداد بازدید: 82بازدید
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۴
<p class="nwstxtlead">رییس پلیس آگاهی استان بوشهر ضمن تشکر از تعامل رسانه‌ها با پلیس، خبر گروگانگیری نافرجام فرزند یک پزشک در بوشهر را تکذیب کرد.</p>
&nbsp;

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان بوشهر، فرج شجاعی گفت: فردی که با پوشاندن سروصورت خود و به‌قصد سرقت وارد مجتمع مسکونی پزشکان در شهر بوشهر شده بود، شناسایی و دستگیر شد.

وی افزود: در هجدهمین روز شهریورماه فردی سی‌ساله با پوشاندن سروصورت خود و به‌قصد سرقت وارد منزل پزشکی در مجتمع مسکونی شده و زمانی که با حضور افراد خانواده در منزل مواجه می‌شود با پسر صاحب‌خانه درگیر می‌شود.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر خاطرنشان کرد: سارق بدون اینکه موفق به سرقت شود، با به‌جا گذاشتن کفش خود اقدام به فرار می‌کند.

شجاعی بابیان اینکه سارق قبلاً نگهبان این مجتمع مسکونی بوده، تصریح کرد: این فرد با شناخت قبلی و صرفاً به‌قصد سرقت وارد منزل این پزشک شده بود و به خاطر اینکه شناسایی نشود، سروصورت خود را پوشانده بود.

وی گفت: پس از چند روز تلاش و پیگیری‌های مستمر پلیس، این سارق شناسایی شد که ضمن اعتراف به بزه انتسابی هم‌اکنون در اختیار پلیس آگاهی است.

رییس پلیس آگاهی استان بوشهر ضمن تشکر از تعامل رسانه‌ها با پلیس با تکذیب خبر «گروگان‌گیری نافرجام فرزند یک پزشک در بوشهر» ابراز امیدواری کرد رسانه‌ها از گمانه‌زنی در مورد اخبار و حوادث امنیتی و انتظامی خودداری کرده و اخبار انتظامی را از مبادی رسمی دریافت کنند.

این مقام انتظامی به شهروندان توصیه کرد که از باز کردن درب منزل به روی افراد ناشناس خودداری کرده و منزل خود را به تجهیزات ایمنی مجهز کنند.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین