کد خبر: DT-34118
تعداد بازدید: 89بازدید
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۴
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر گفت: تئاتر سیار به ۱۰ نقطه از استان بوشهر سفر کرده است که در این نقاط نمایش "تکه زمینی به اندازه پوست گاو" اجرا می‌کند.
تئاتر سیار

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از زهره عالی‌نسب در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، با اشاره به این‌که تریلی تئاتر سیار به ۱۰ نقطه از استان بوشهر سفر کرده است اظهار داشت: این تریلی از خوزستان وارد استان بوشهر شد و پس از گذشتن از شهرستان‌های دیلم و گناوه به دشتستان، بوشهر و تنگستان سفر کرد.

وی با بیان این‌که بیش از ۱۰ نفر در گروه تریلی تئاتر سیار حضور دارند گفت: هنرمندان مستقر در این تریلی با بدرقه کودکان به اجرای نمایش می‌پردازد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر با اشاره به استقبال بسیار خوب بچه‌ها از این برنامه هنری ادامه داد: برای این‌که کودکان جذب این گونه برنامه‌ها شوند باید اطلاع‌رسانی خوبی صورت گیرد، بر همین اساس با همکاری مسئولان این کار  انجام شد و بچه‌های زیادی به دیدن تئاتر آمدند.

عالی‌نسب معرفی هر چه بیشتر برنامه‌های کانون برای کمک به پرورش استعدادهای کودکان ونوجوانان را از برنامه‌های مهم این نهاد عنوان کرد.

وی هدف از تریلی تئاتر سیار را تعلیم، تربیت و آموزش کودکان و نوجوانان دانست و افزود: این برنامه مورد استقبال بی نظیر کودکان، نوجوانان و خانواده‌های مردم استان بوشهر قرار گرفت.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر اظهار کرد: تلاش شده در این برنامه هنری عدالت به معنای توزیع عادلانه امکانات و منابع در سطح استان را رعایت شود و بیشتر شهرستان‌ها از این امکان برخوردار شوند.

عالی‌نسب افزود: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر ۲۲ مرکز و ۱۰هزار عضو فعال دارد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین