شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶- 2017 October 21
کد خبر: DT-6175
تعداد بازدید: 215بازدید
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۳
<p>فردی که بارت را پیدا کرده بود به صاحبش گفت که احتمالا آن گربه هوشیاری خود را دوباره به دست آورده و با پنجه‌هایش زمین را کنده تا خود را از زیر خاک بیرون کشد. <br /> </p>

به گزارش فرارو و به نقل از یو پی آی، صاحب این گربه پس از تصادف بارت با اتومبیل تصمیم گرفت تا آن را خاک کند، چرا که اطمینان داشت زنده نخواهد ماند. اما بارت بعد از پنج روز از زیر خاک زنده بیرون آمد.

نجات گربه‌ای که 5 روز پیش دفن شده بود!

انجمن انسانی «تامپا بِی» گفت که اِلیس هاتسون، صاحب گربه، وقتی بارت را زنده یافت با بزرگترین شوک زندگی خود روبه‌رو شد. هاتسون گفت که این گربه به شکلی جدی آسیب دیده بود و او بارت را در حیات خانه‌ی همسایه‌اش پیدا کرده بود.

هاتسود وقتی گربه را ۵ روز پس از دفنش در حیات خانه همسایه پیدا کرد، سریعا به بیمارستان ویژه حیوانات مراجعه کرد. او به پزشکان متخصص گفت که پس از آن تصادف، در بارت هیچ گونه علائم حیاتی وجود نداشت.

انجمن انسانی تامپا بِی که در مرکز مراقبت از حیوانات خود به کمک بارت آمده است اعلام کرد که یقین داریم این گربه هوشیاری خود را دوباره به دست آورده و با پنجه‌هایش زمین را کنده تا خود را از زیر خاک بیرون کشد، سپس منتظر مانده تا او را پیدا کنند.

در این اتفاق، آسیب‌هایی جدی ازجمله آسیب شدید به سر، شکسته شدن فک و از دست دادن یک چشم به بارت وارد شد. مسئولان انجمن تامپا بی می‌گویند که قرار است طی عملی در روز سه‌شنبه چشم او را خارج و فکش را جراحی کنند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین