کد خبر: DT-33643
تعداد بازدید: 172بازدید
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۴
فرمانده سپاه تنگستان گفت: ما باید یوم اللهی که مورد توجه خاص رهبر معظم انقلاب است را گرامی بداریم و هرگز گذر زمان ناجوانمردی عناصر فتنه گر را در ذهن ما کهنه نمی کند و به هیچ عنوان این لکه ننگ را فراموش نخواهیم کرد.

گذر زمان ناجوانمردی عناصر فتنه گر را در ذهن ما کهنه نمی کند  

 به گزارش دلیران تنگستان به نقل از “قادرون “، ، سرهنگ محمد علی ملاک در نشست هماهنگی برگزاری مراسم نه دی در شهرستان تنگستان گفت: روز نهم دیماه سال ۸۸ لحظه ناب و طلایی حضور ملت در دفاع از ولایت و انقلاب بود و وظیفه انقلابی ما ایجاب می کند تا نسبت به این حماسه مهم و تاریخی بی توجه نباشیم و این در حالی است که امروز و در این نشست هماهنگی برخی مسئولین نسبت به این مهم بی توجه هستند و در این جلسه مهم علیرغم دعوت رسمی شرکت نکرده اند.

وی گفت: ما باید یوم اللهی که مورد توجه خاص رهبر معظم انقلاب است را گرامی بداریم و هرگز گذر زمان ناجوانمردی عناصر فتنه گر داخلی و خلارجی را در ذهن ما کهنه نمی کند و به هیچ عنوان این لکه ننگ را فراموش نخواهیم کرد.

ملاکی افزود: با تاسف عده ای دنبال هستند که واقعیتها را وارونه جلوه دهند و فتنه و فتنه گری های سال ۸۸ را توهم می دانند و واین در حالی است که واقعیت روشن و تمام دسیسه شوم آنها برای همگان هویدا شد .

وی تصریح کرد: برخی بدون نیم نگاهی به دیدگاه و بیانات مقام معظم رهبری نمی خواهند فتنه را بپذیرند وبا کمال تاسف عده ای نیزدر کلام خود مدعی ولایتمداری و انقلابی بودن دارند و در عمل همراه که نیستند هیچ، برعکس نیز عمل می کنند.

سرهنگ ملاکی گفت: ما برای احیا ارزشها از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم و معتقدیم پاسداشت نه دی از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که جان تازه ای به انقلاب ما داد و مردم با بصیر ایران اسلامی به صورت خود جوش در این روز وفا داری و دیدنداری بیش از پیش خود را ثابت نمودند.

وی تاکید کرد: امسال آیین گرامیداشت نه دی پر شور تر از سالهای گذشته در مصلای نماز جمعه و با حضور آحاد ملت ولایتمدار تنگستان و با شعار ۹ دی تجلی ایستادگی در برابر نفوذ امریکایی برگزار خواهد شد تا دشمنان بدانند و ببینند که ملت پیوند ناگسسته ای با انقلاب و ولایت بسته است.

در این نشست هماهنگی مصوب شد ادارات و نهادها نسبت به فضاسازی محیطی شهر و سر در ادارات خود و نیز برگزاری نشست های گرامیداشت این یوم الله اقدام کنند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین