کد خبر: DT-9833
تعداد بازدید: 94بازدید
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۳
<p><span class="intro-text">مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: کودکان و نوجوانان بوشهری مهارت‌های فنی و حرفه‌ای را فرا می‌گیرند.</span></p>

عبدالرسول کازرونی عصر دوشنبه در حاشیه بازدید معاون برنامه‌ریزی استاندار بوشهر از کارگاه آموزش کودکان اظهار داشت: برای نهادینه سازی فرهنگ مهارت آموزی باید برنامه ریزی های لازم برای آموزش کودکان و نوجوانان صورت پذیرد.

وی در ادامه خاطرنشان ساخت: در استان بوشهر دوره‌های رباتیک، ابزارشناسی و فن آوری اطلاعات برای کودکان در سال گذشته برگزار شده است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر ادامه داد: در سال جاری نیز کارگاه مهارت آموزی نجاری به آموزش‌های حوزه کودکان اضافه شده است.

عبدالرسول کازرونی هدف برگزاری این دوره را آشنایی با ابزار آلات، فرهنگ‌سازی ایمنی در کار، یادگیری مهارت خود یاری، ترویج مهارت‌های دستی و حرکتی، ایجاد خلاقیت و انگیزه در کودکان و فرهنگ سازی مفهوم کارآفرینی عنوان کرد.

معاون برنامه ریزی استاندار بوشهر نیز در حاشیه شرکت در نشست شورای اداری اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان از کارگاه آموزش مهارت نجاری به کودکان بازدید کرد.

رضا عوض پور در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از این طرح بر توسعه و گسترش آن تاکید کرد.

تکمیل تجهیزات کارگاه PLC مرکز خواهران بوشهر

معاون برنامه ریزی استاندار بوشهر همچنین بازدیدی از کارگاه‌های آموزشی مرکز خلیج فارس(خواهران بوشهر) داشت.

رضا عوض پور در حاشیه بازدید از کارگاه‌های آموزشی مرکز خلیج فارس(خواهران بوشهر) از تامین بودجه تکمیل تجهیزات کارگاه plc مرکز خواهران بوشهر خبر داد.

وی ضمن تاکید بر تقویت آموزش های فنی و حرفه ای در استان گفت: اعتبار  تکمیل تجهیزات کارگاه plc در اعتبارات استانی به آموزش فنی وحرفه ای اختصاص خواهد یافت.

مدیرکل فنی و حرفه ای استان بوشهر در ابن بازدید گفت: کارگاه plc مرکز خواهران در راستای ارائه آموزش های تخصصی مورد نیاز صنعت خصوصا منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس فعال است.

عبدالرسول کازرونی افزود: بخش عمده ای از فراگیران این مرکز دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی هستند.

وی اضافه کرد: با تامین اعتبار ۴۰۰ میلیون ریال زمینه اجرای حرفه های دیگر اتوماسیون صنعتی نیز در این کارگاه فراهم خواهد شد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
شهروند اهرمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۶ اسفند ۱۳۹۳ در ۸:۵۷ ب.ظ
مسولین شهرستان به این مدیر کل محترم فنی و حرفه ای بفرمایند چرا معاون استاندار را به مرکز فنی و حرفه ای اهرم نمی اورد که با داشتن یک یوار از چهار دیوار دور مرکز باید نامش را در گینس تبت کنند مابقی امکانات نداشته پیشکش
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین