کد خبر: DT-6054
تعداد بازدید: 54بازدید
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۳
تکرار//کفاشیان:
<p>در کل از عملکرد تیم ملی رضایت دارم و قرارداد سرمربی تیم ملی تا پایان جام جهانی 2018 روسیه است و قابل تغییر نخواهد بود.</p>

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، علی کفاشیان، در گفتگو با اصحاب رسانه پس از جلسه هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: امروز یک جلسه طولانی در هیأت رئیسه داشتیم که درباره موضوعات مختلف بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

وی بیان کرد: اولین بحثی که در جلسه مطرح شد درباره بندهای مختلف مجمع عمومی بود و برای رفع وضعیت مالی گزارش کاملی را به هیات رئیسه ارائه دادیم و ۷۰ درصد از ابهامات حل شد و قرار بر این شد که ۳۰ درصد دیگر در جلسات اینده مطرح شود تا این موضوع نیز به اتمام برسد.

کفاشیان تصریح کرد: یکی دیگر از بحث‌های عنوان شده مربوط به عملکرد تیم ملی فوتبالمان بود و با توجه به اینکه کی روش تا پایان جام جهانی قرار داد دارد اما مقرر شد که وی پس از بازگشت یک گزارش کاملی از عملکرد خود تا به حال و همچنین برنامه‌های خود را برای جام جهانی به کمیته توسعه فنی ارائه دهد و پس از آن کمیته توسعه فنی برای نحوه حمایت و ادامه کار این موضوع را در هیات رئیسه مطرح و پس از بررسی‌های لازم مورد اتخاذ و تصمیم قرار دهد.

وی درباره مدارک ارائه شده در خصوص بازیکن دوپینگی تیم ملی عراق عنوان کرد: در کل مدارکی به صورت کامل در دست ما بود مورد تایید فیفا و نادو قرار گرفت و این موضوع نیز روشن شد که بازیکن تیم ملی عراق دوپینگ کرده بود و تست‌های گرفته شده نیز صلاحیت این موضوع را تایید می‌کرد و ما منتظر هستیم تا نمایندگان ما که در استرالیا بودند برگردند تا علت رد کردن این ادله را متوجه شویم.

رئیس فدراسیون فوتبال بیان کرد: ما منتظر هستیم تا نمایندگان ما گزارش کاملی را ارائه بدهند و هر ایرادی که وجود داشته بهتر است مشخص شود چراکه این بازیکن دوپینگی با این شرایط نمی‌تواند در باشگاه و تیم ملی خود فعالیت داشته باشد.

وی افزود: به طور قطع با حضور نمایندگان به مسئله دوپینگی این بازیکن بیشتر رسیدگی خواهیم کرد چرا که با وجود این اسناد و مدارک بهتر است همه چیز مشخص شود و چطور با وجود این مدارک این حکم صادر شده و تصمیمات بر چه اساسی اتخاذ شده است چراکه این موضوع برای کشور ما خیلی مهم می‌باشد. در هر صورت یا کار ما اشکال داشته و یا کار سایر نهادهای ارگان‌های کشور دیگر ایراد دارد که این مقررات را دور می‌زنند!!

وی درباره بحث بین کی‌روش و مربیان ایرانی بیان کرد: درکل بحث و جدال کی‌روش و مربیان فوتبال کشورمان را نمی‌پسندم و بحث‌ها بعد از هر بازی به خاطر عصبی بودن افراد طبیعی است اما به نظر من بهتر است که کی‌روش و مربیان فوتبالی با یکدیگر همکاری‌های لازم را داشته باشند تا موقعیت تیم ملی کشورمان بیشتر شود.

کفاشیان فزود: نکته قابل توجه این است که در حال حاضر نمی‌توانیم بگوییم که تیم‌های قدرتمند به طور قطع نتیجه می‌گیرند چراکه در این رقابت‌ها نظاره گر بودیم همه تیم‌های عملکرد قابل قبولی دارند و از نکات بسیار مهم‌تر این است که اکثر تیم‌های دیکر با هزینه‌های بسیار زیادی در این دوره از بازی‌ها شرکت کردند اما در صورتی که تیم ملی کشور ما با هزینه‌های کمتری در این مسابقات شرکت کرد اما توانست که نتیجه قابل قبولی را از خود به ارائه بگذارد.

وی بیان کرد: خوشحالم که بازیکنان تیم ملی توانستند عملکرد قابل قبولی به نمایش بگذارند و همان طور که شواهد نشان می‌داد مردم عزیز کشورمان نیز از عملکرد تیم ملی کشورمان رضایت کامل داشتند.

کفاشیان اظهار کرد: نکته قابل توجه این است که اگر حمایتی از تیم ملی و باشگاهها نداشته باشیم و با توجه به بحران‌های اخیر قطعا در سال ‌های آینده افت بیشتری خواهیم کرد پس بهتر است که حمایت‌ ما در فوتبال بیشتر شود تا در آینده با این مشکل مواجه نشویم.

وی افزود: در حال حاضر تیم‌های پایه کشورهای دیگر در حال توسعه است و این موضوع می‌تواند برای فوتبال ما زنگ خطری باشد باشگاه‌ها بهتر است که به صورت جدی به فکر تیم‌های پایه و آکادمی باشند تا در آینده عملکرد موفقی داشته باشیم.

انتهای پیام/

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین