This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

کد خبر: DT-44745
تعداد بازدید: 274بازدید
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۵
دلیران تنگستان، کمیته امداد امام خمینی (ره) تنگستان این روزها سخت درگیر رایزنی برای کمک به خانواده های مستمند است. با امدن مهندس فتاح در راس کمیته امداد کشور، امداد فلاش کمکهای خود را سمت مردم گرفته است. مهندس فتاح در یک اقدام انقلابی، بزرگترین ساختمان امداد در شمال تهران را فروخت و اعلام کرد امداد نیاز به این کاخ ندارد و در جنوب تهران ساختمانی را گرفته و پول این ساختمان را وسط میدان خدمت رسانی امداد برای مردم آورد.

دلیران تنگستان، کمیته امداد امام خمینی (ره) تنگستان این روزها سخت درگیر رایزنی برای کمک به خانواده های مستمند است. با امدن مهندس فتاح در راس امداد کشور، سمت سوی امداد فلاش کمکهای خود را سمت مردم گرفته است.

مهندس فتاح در یک اقدام انقلابی، بزرگترین ساختمان امداد در شمال تهران را فروخت و اعلام کرد امداد نیاز به این کاخ ندارد و در جنوب تهران ساختمانی را گرفته و پول این ساختمان را وسط میدان خدمت رسانی امداد برای مردم آورد.درود بر حرکت انقلابی او.

با این حساب دست مردم و مدیران زیر دست امداد امد که با حداقل بار اضافی روی دوش دولت و بیت المال خدمات گسترده ای را به مدد جویان کرد. تغییرات مدیریتی در امداد چشمگیر بود. در بوشهر یکی از بهترین مدیران امداد در کشور به سمت مدیریت استان کهکیلویه و بویراحمد پس از وقفه ای کوتاه رفت تا اقای لطفی که خود بزرگ شده خانه امداد است، سکان عرصه نوکری مددجویان و هم استانیهای خود را بعهده بگیرد.

او سکان امداد در اهرم را به برادر رزمنده دوران جنگ سپرد تا دنباله سیاستهای مدیران ارتش استان و کشور را در شهر ما پیاده کند. وجود جوانان پر جنب و جوشی در امداد مثل اقای یاحسینی، عبداللهی و… در کنار اقای حیدری این امیدواری را برای دوستداران امداد بوجود اورده که انسان بخدمات این عزیزان امیدوار باشد.

روز۲۴  خرداد ماه نمازخانه امداد، میزبان روسای شوراهای تنگستان بود که در هفته اول ماه صیام پای سخنان مدیران امداد اهرم در همه پستها بنشینید.

در ابتدا تلاوتی چند از کلام الله مجید قرائت شد. سپس عبداللهی طی سخنانی از میمهانان خواست مثل همیشه یار ویاور امداد باشند چرا که با توجه  به بودجه قلیل امداد از سوی دولت مردم باید مثل اوایل انقلاب کمک به امداد را سرلوحه کار قرار دهند.

در ادامه حیدری مدیر امداد اهرم گزارش مشروحی از وضعیت امداد  وخدمات و صرف صدقات و خود کفایی خانوادها و اماری از مددجویان امداد ارائه نمود او گفت حدود ۳۶۶۰ خانواده زیر پوشش امداد تنگستان هستند که جمعیتی معادل ۷۰۰۰هزار نفر را شامل میشود. وی گفت همت امداد بر این است که بصورت محوری توانمند سازی خانوادها را پیش برد.

او نیز اعلام کرد که ما در سال گذشته و در بحث وام اشتغال زایی و خود اتکایی خانواده ها، قدمهای بسیار خوبی برداشتیم و تا مبلغ ۷۵میلیون تومان به خانواده ها پرداخت کرده ایم و این سیاست امسال ادامه دارد و البته در چهار چوب مصوب و صرفا برای خود اتکایی خانواده ها.
وی افزود در بحث مسکن مددجویان با هماهنگی سپاه خاتم ۱۳۰ مسکن در دست اقدام داریم که ۹۰درصد ان برای مددجویان رایگان است و این طرح فعلا در روستاها اجرا میشود.

همچنین ادامه داد در بحث صدقات امداد تنگستان ۸۰۰۰ صندوق صدقات دارد که ماهیانه حدود و میانگین ۱۳میلیون جمع میشود که ما  حق نداریم حتی یک ریال ان را صرف هزینه جاری خود یا همکاران کنیم.

وی گفت ۱۵ دزصد این صدقات صرف دانش اموزان میشود و بقیه به ترتیب در جهیزیه دختران، درمان و تعمیرات مسکن میشود و ریالی از ان صرف کار دیگر نمیشود.

در ادامه چندتن از روسای شوراها پیشنهاد اتی را ارایه کردند.

دلیران تنگستان از مردم انتظار دارد با این نهاد که یادگار امام راحل (ره) است و تاکنون منشا خدمات ارزنده ای شده همکاری لازم را بکنند. خصوصا در این ایام که ماه رمضان ماه ایات و قران سفارشهای زیادی به ما میدهد که فقرا را فراموش نکنیم چرا که خیر دنیا و اخرت ما در گرو همین اعمال است و جا دارد از بچه های کمیته امداد تشکر و قدردانی شود که علیرغم همه مشکلات با روی گشاده گره گشای مددجویان هستند.

 

 

 

IMG_1970 (Copy) IMG_1972 (Copy) IMG_1973 (Copy) IMG_1974 (Copy) IMG_1976 (Copy) IMG_1978 (Copy) IMG_1980 (Copy) IMG_1981 (Copy) IMG_1982 (Copy) IMG_1984 (Copy) IMG_1985 (Copy) IMG_1986 (Copy) IMG_1987 (Copy) IMG_1988 (Copy) IMG_1989 (Copy) IMG_1990 (Copy) IMG_1991 (Copy) IMG_1992 (Copy) IMG_1993 (Copy) IMG_1994 (Copy) IMG_1995 (Copy) IMG_1996 (Copy) IMG_1997 (Copy) IMG_1998 (Copy) IMG_1999 (Copy) IMG_2000 (Copy) IMG_2001 (Copy) IMG_2002 (Copy) IMG_2003 (Copy) IMG_2004 (Copy) IMG_2005 (Copy)

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 6 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
همشهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۶ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۲:۲۳ ق.ظ
از خدمات امداد و اطلاع رسانی سایت دلیران تنگستان تشکر میشود.
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۶ خرداد ۱۳۹۵ در ۶:۵۸ ق.ظ
احسنت بر امداد گران پرتلاش تنگستان.مرحبا
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۷ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۲:۴۰ ب.ظ
خدمت صادقانه امداد تنگستان به محرومین قابل تقدیر است
تنگستانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۸ خرداد ۱۳۹۵ در ۴:۳۰ ب.ظ
پس کو جناب بخشدار که مقدمش گرامی داشته شده؟
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۳۰ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۸ ق.ظ
نماینده ش اقای ایزدی در جلسه شرکت کرده.
بهرامی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۳۰ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۹ ق.ظ
نماینده ش اقای ایزدی در جلسه شرکت کرده.
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین