کد خبر: DT-42449
تعداد بازدید: 48بازدید
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر خبر داد:
وی بیان کرد : فعالیت‌های این طرح در طول سال به‌صورت مستمر انجام می‌پذیرد و حامیان و خیرین می‌توانند در ایام سال نسبت به همکاری در طرح اکرام اقدام کنند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر از کمک ۲ میلیارد و ۲۵۹ میلیون و ۸۰۰ هزار ریالی حامیان نیکوکار طرح اکرام ایتام به فرزندان تحت این نهاد در فروردین ماه امسال خبر داد.

احمد لطفی در نشست با شورای معاونین کمیته امداد امام خمینی استان بوشهر اظهار کرد : اجرای طرح اکرام و محسنین در استان با همکاری و مشارکت حامیان و خیرین هم استانی به‌عنوان موفق‌ترین طرح امداد معرفی شد.

وی افزود :در این راستا طی فروردین‌ماه سال جاری مبلغی بالغ‌ بر ۲ میلیارد ۲۵۹ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال از سوی حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین جمع‌آوری و به فرزندان تحت حمایت این طرح اهداشده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ( ره ) استان بوشهر تصریح کرد: در سال گذشته مساعدت‌های حامیان و خیرین در قالب نقد و غیر نقد به ارزش بیش از ۷۲ میلیارد و ۶۵۴ میلیون ۳۴۴ هزار ریال بوده است.

لطفی مساعدت‌های غیره نقدی حامیان و خیرین را در قالب مایحتاج ضروری و مواد غذایی عنوان کرد و افزود: این مساعدت‌های غیره نقدی به ارزش ریال ۲۶ میلیارد و ۷۵۶ میلیون ریال در قالب تأمین سبد کالا، مواد غذایی، تأمین جهیزیه، کمک به امر تأمین و تجهیز مسکن، پوشاک، کمک‌هزینه درمانی ، تهیه لوازم‌التحریر،کیف و کفش مدرسه و…  عرضه‌شده است.

وی بیان کرد : فعالیت‌های این طرح در طول سال به‌صورت مستمر انجام می‌پذیرد و حامیان و خیرین می‌توانند در ایام سال نسبت به همکاری در طرح اکرام اقدام کنند./ منبع: سوک

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین