جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶- 2017 November 24
کد خبر: DT-54356
تعداد بازدید: 198بازدید
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۵
فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر از کشف 68فقره انواع سرقت در نیمه اول دی ماه خبرداد و گفت، در این مدت 31 نفر سارق نیز دستگیر شده است.

دلیران تنگستان، فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر از کشف ۶۸فقره انواع سرقت در نیمه اول دی ماه خبرداد و گفت، در این مدت ۳۱ نفر سارق نیز دستگیر شده است.
سرهنگ ابراهیم عرب زاده با تشریح عملکرد نیمه اول دیماه ۹۵ یگانهای انتظامی شهرستان بوشهر گفت، در این مدت ۴باند حرفه ای سرقت  که در محدوده شهرهای بوشهر، چغادک و عالیشهر اقدام به سرقت می کردند شناسایی و متلاشی شد.
وی بیان کرد، اعضای این باند ده نفر بودند که دو زنو یک مالخر نیز با آنها همکاری داشتند و تا کنون به سرقت های متعدد اماکن خصوصی، کیف قاپی ، قطعات داخل خودرو و سرقت تلفن همراه و موتورسیکلت اعتراف کرده اند.
سرهنگ عرب زاده اظهار داشت، در ۱۵روز اول دیماه سه  باند تهیه و توزیع موادمخدر در سطح شهرستان بوشهر منهدم، ۱۶نفر متهم دستگیر و ۴کیلوگرم انواع موادمخدر کشف و ضبط شده است.
به گفته فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر یک نفر سارق به عنف که با تهدید چاقو قصد اخاذی و سرقت از شهروندی در مرکز شهر بوشهر را داشت ۱۰ساعت پس از اقدام مجرمانه خود شناسایی و دستگیر شد.
وی بیان کرد، این متهم معتاد به مواد مخدر بوده و انگیزه عمل مجرمانه خود را تامین هزینه مصرف مواد مخدر عنوان کرد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین