کد خبر: DT-51546
تعداد بازدید: 245بازدید
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۵
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در آخرین عملیات پلیس مواد مخدر استان بوشهر، 609 کیلوگرم تریاک توسط مأموران انتظامی استان کشف شد.

حیدر عباس‌زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در یک عملیات پلیسی، ۶۰۹ کیلوگرم تریاک کشف و ۲ نفر قاچاقچی حرفه‌ای دستگیر شدند.

وی بیان کرد: اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان منجر به شناسایی فعالیت‌های مجرمانه یک باند حرفه‌ای تهیه و ترانزیت مواد مخدر شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اضافه کرد: سرکرده و یک نفر از اعضای این باند شب گذشته در حالی که با استفاده از دو دستگاه خودرو قصد داشتند مقدار زیادی مواد مخدر را ترانزیت کنند در یکی از جاده‌های مواصلاتی جنوب استان در تور عملیاتی پلیس قرار گرفتند.

عباس‌زاده گفت: در این عملیات یک دستگاه کامیون و یک دستگاه خودرو سواری توقیف شده که در بازرسی از خودروها، ۶۰۹ کیلوگرم تریاک کشف و دو نفر هم دستگیر شدند.

وی بیان داشت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۲ تن و ۷۲۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر توسط پلیس استان بوشهر کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۸ درصد رشد داشته است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۸۹ باند مواد مخدر در استان بوشهر کشف، یک هزار و ۳۲۰ پرونده تشکیل و ۱۱۶ دستگاه خودرو و ۶۴ دستگاه موتورسیکلت هم توقیف شدند.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین