کد خبر: DT-53531
تعداد بازدید: 160بازدید
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۵
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: پلیس مبارزه با موادمخدر در دو عملیات ۶۵۰ کیلوگرم انواع موادمخدر را کشف و چهار نفر سوداگر مرگ را دستگیر کرد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: پلیس مبارزه با موادمخدر در دو عملیات ۶۵۰ کیلوگرم انواع موادمخدر را کشف و چهار نفر سوداگر مرگ را دستگیر کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار “حیدر عباس زاده” در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: نیروی انتظامی استان بوشهر و پلیس مبارزه موادمخدر در راستای مبارزه و مقابله با پدیده شوم موادمخدر تلاش های بسیار ارزشمندی داشته است، به گونه ای که از ابتدای سال تا این لحظه سه تن و ۵۰۴ کیلوگرم انواع موادمخدر کشفیات آنها بوده است و ۹۳ باند در این ارتباط شناسایی و متلاشی شده است.
وی بیان کرد: آخرین اقدامات و عملیات هایی که پلیس مبارزه با موادمخدر ظرف چند روز گذشته داشته است، ۶۵۰ کیلوگرم انواع موادمخدر شامل تریاک و حشیش، طی دو عملیات موفق در معابر ورودی استان عاملان آنها را شناسایی و دستگیر کردند و در این ارتباط چهار دستگاه خودرو توقیف و چهار نفر قاچاقچی هم دستگیر شدند.
سردا عباس زاده تصریح کرد: پلیس مبارزه با موادمخدر در مرکز استان و شهرستان ها ۷۵۱ طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در راستای جمع آوری خرده فروشان موادمخدر و معتادان را انجام داده اند که نتایج بسیار ارزشمند و خوبی در این ارتباط داشته ایم و نیروی انتظامی با قدرت و برنامه ریزی این طرح ها را در طول سال اجرا خواهد کرد.

پایگاه اطلاع رسانی پلبیس بوشهر

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین