یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶- 2017 October 22
کد خبر: DT-51098
تعداد بازدید: 157بازدید
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۵
ناظر گمرکات استان بوشهر خبر داد
ناظر گمرکات بوشهر از کشف یک کانتینر کالای قاچاق در گمرک استان خبر داد.

بهنام نوروزی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ماموران حراست حوزه نظارت گمرکات استان بوشهر با هوشیاری لازم حین کنترل و نظارت بر خروج کانتینرهای حامل کالا از گمرک بوشهر نسبت به یک کانتینر ۴۰ فوت در مرحله درب خروج ظنین شده که نهایتاً با همکاری معاونت فنی و درب خروج گمرک بوشهر در حضور نماینده قانونی صاحب کالا، کانتینر مذکور را مورد بررسی قرار می‌دهند که در نتیجه طی آن مقادیری کالای جاسازی شده در جوف کالاهای اظهاری کشف شد.

نوروزی در ادامه اعلام کرد: براساس گزارش تنظیمی اقلام مکشوفه شامل تعداد ۱۳ هزار و ۴۴۰ عدد صابون و شامپو ساخت اندونزی و تعداد ۴ هزار و ۳۲۰ بسته دستمال مرطوب ساخت ترکیه به ارزش بیش از ۱۷ هزار دلار بود که به دلیل عدم توانایی صاحب کالا در ارائه مجوزهای بهداشتی لازم توقیف شد.

وی تصریح کرد: ارزش کالای موضوع پرونده مذکور جمعاً به‌مبلغ ۷۴۲ میلیون و ۶۲۱ هزار و ۱۴۶ ریال تعیین شده و مراتب جهت مراحل تکمیل پرونده جهت ارجاع به مرجع قضایی در حال انجام است.

نوروزی بیان کرد: راه‌اندازی سامانه جامع امور گمرکی و الکترونیکی شدن فعالیت‌ها کمک شایانی به پیشگیری از قاچاق کالا و ارز کرده است.

ناظر گمرکات استان بوشهر گفت: در راستای ارتقای سلامت و سالم‌سازی فضای اداری و برخورد با پدیده قاچاق و حمایت از روند سالم تجارت،  سامانه جامع امورگمرکی در این زمینه پیشگام و پیشقدم بوده و در پی تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر تلاش جدی تمامی دستگاه‌های مرتبط و ذیربط در امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز، این مهم در استان بوشهر محقق شده و تمام تلاش‌های صورت گرفته در راستای مبارزه با این پدیده شوم بوده است.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین