دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶- 2017 October 23
کد خبر: DT-6438
تعداد بازدید: 57بازدید
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۳
<p>رئیس پلیس استان کرمانشاه از کشف پولشویی 520 میلیارد ریالی یکی از کارکنان دستگاه های دولتی خبر داد. <br /> </p>

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار «منوچهر امان اللهی» گفت: در پی اعلام اداره حقوقی یکی از شرکت های دولتی مبنی بر اینکه یکی از کارکنان آن شرکت با انجام مانور متقلبانه و با سوء استفاده از موقعیت شغلی از حساب شرکت نزد یکی از بانک ها به نفع خود سوء استفاده کرده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت .

وی افزود: این کارمند متخلف مبلغ ۵۲۰ میلیارد ریال به صورت متناوب از حساب شرکت برداشت و به حساب سپرده کوتاه مدت سود دار خود واریز کرده است.

امان اللهی ادامه داد: متهم از ۱۸ درصد سود حاصله و تسهیلات اعطایی مربوط به این حساب به نفع خود و افراد خانواده استفاده و از درآمد حاصله اقدام به خرید یک واحد آپارتمان در گلستان – یک واحد ویلایی در گلریزان- یک واحد آپارتمان مسکن مهر و چندین قطعه زمین در سطح شهر کرده است.

وی افزود: با اطمینان از وقوع جرم و با انجام هماهنگی های لازم متهم احضار و مورد بازجویی فنی و پلیسی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: متهم ابتدا منکر بزه انتسابی شد اما در ادامه با انجام تحقیقات علمی و جمع آوری اسناد و مدارک کافی و کار کارشناسی، لب به اعتراف گشود و به جرم خود اعتراف کرد.

امان اللهی ادامه داد: پرونده تکمیلی به مرجع قضائی ارسال و متهم به اتهام پولشویی و تحصیل مال از طریق نامشروع با قرار صادره روانه زندان مرکزی کرمانشاه شد.

وی اضافه کرد: برخورد با هر گونه جرم خصوصا جرایم اقتصادی در دستور کار پلیس استان است و تعامل دستگاه های دولتی می تواند بسیار موثر و گره گشا باشد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین