کد خبر: DT-34920
تعداد بازدید: 79بازدید
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۴
بر اساس آمار گمرک در آذر ماه بی ام و i8 مدل 2016 صدرنشین گران‌ترین خودروهای وارداتی شد.

 به گزارش دلیران تنگستان، بر اساس آمار گمرک در آذر ماه سال جاری یک دستگاه سواری بی ام دبلیو i8 چهار سیلندر ۱۵۰۰ سی سی مدل ۲۰۱۶ از امارات متحده عربی به ارزش ۲۰۰ هزار  و ۵۱۵ دلار به کشور وارد شد و این خودرو صدر نشین گران‌ترین خودروهای وارداتی در آذر ماه شد.

در رتبه دوم گران‌ترین خودروهای وارداتی بی ام دبلیو i8 کوپه هیبریدی به رنگ مشکی بود که از کشور آلمان به ایران وارد شد و ۱۹۷ هزار و ۸۵۰ دلار ارز از کشور برای واردات این خودرو خارج شد.

در رتبه سوم نیز یک دستگاه بی ام دبلیو i8 مدل ۲۰۱۵ قرار گرفت که از کشور اسلواکی به ایران وارد شد و ۱۹۲ هزار و ۸۸ دلار از کشور برای واردات این خودرو خارج شد.

بر اساس این گزارش؛ اگر چه واردات خودرو از ابتدای سال در سراشیبی سقوط قرار گرفته است اما همچنان خودروهای سواری بی ام دبلیو i8 در طول این ۹ ماه همواره صدرنشین گران‌ترین خودروهای وارداتی بودند.

نکته قابل توجه این است که ارزش ریالی سواری بی ام و i8 در گمرک ۶۰۳ میلیون و ۶۵۱ هزار تومان و ارزشی ریالی خودرو سواری بی ام دبلیو i8 هیبریدی ۵۹۲ میلیون و ۸۵۸ هزار تومان ثبت شده است این در حالی است که این خودروها در سطح شهر به قیمتی میلیاردی به فروش می‌رسند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین