کد خبر: DT-22813
تعداد بازدید: 54بازدید
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۴
<span class="intro-text">فرماندار شهرستان بوشهر گفت: کتابخانه‌های عمومی در شهر بوشهر افزایش می‌یابد.</span>

حسن ابراهیمی صبح شنبه در نشست با مسئولان کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر اظهار داشت: کتاب‌خوانی نقش بسیار مهمی در اعتلای فرهنگی جامعه دارد و باید در راستای توسعه فرهنگ کتابخانی در جامعه تلاش ویژه‌ای صورت گیرد.

وی رونق فضای فرهنگی جامعه را نیازمند بهبود وضعیت مطالعه دانست و اضافه کرد: باید برنامه‌ریزی مناسبی برای توسعه کتاب‌خوانی صورت بگیرد و مسئولان نیز در این زمینه همکاری مناسبی را داشته باشند.

فرماندار شهرستان بوشهر از افزایش تعداد کتابخانه‌های عمومی خبر داد و افزود: باید شرایط دسترسی آسان مردم به کتاب فراهم شود و در این راستا شاهد ساخت و توسعه فضاهای عمومی کتابخانه‌ای باشیم.

وی از تخصیص اعتبارات لازم برای راه‌اندازی کتابخانه منطقه بهمنی بوشهر در سال جاری خبر داد و اضافه کرد: ایستگاه‌های مطالعه نقش مهمی در ارتقای فرهنگ کتاب دارد و این ایستگاه‌ها در ادارات بوشهر راه‌اندازی می‌شود.

ابراهیمی یکی از اولویت‌های فرهنگی این شهرستان را اعتلای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی دانست و ادامه داد: باید تلاش شود تا ایستگاه‌های مطالعه در سطح ادارات شهرستان بوشهر راه‌اندازی شود و بهره‌وری مراجعین در هنگام حضور در ادارات افزایش یابد.

فرماندار شهرستان بوشهر با تاکید بر لزوم توسعه کتابخانه‌های عمومی در این شهرستان تاکید کرد گفت: باید از همه ظرفیت‌ها در راستای بهبود وضعیت کتاب‌خوانی در بوشهر استفاده کنیم.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین