کد خبر: DT-22763
تعداد بازدید: 73بازدید
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۴
سجاد مشایخ کاپیتان تیم فوتبال کارگر بنه گزتنگستان  از شرایط تیم شهرستان تنگستان به شدت انتقاد کرد و گفت: تنها نکته ای که برای آقایان مهم نیست همین تیم شهید پرور کارگر بنه گز است! در خبرها شنیدیم شاید اتفاقی رخ دهد اما هنوز هیچ تماسی از سوی مسئولان باشگاه با ما گرفته نشده است.

مشایخ ادامه داد: عالی نژاد تنهاست این را دیگر همه می دانند، نیاز نیست بگویم که زندگی خود را وقف فوتبال کرده اما نمی دانم چرا هیچ عزمی برای کمک به تیم های استان بخصوص تیم های نظیر کارگر بنه گز، ایرانجوان خورموج و پرسپولیس گناوه وجود ندارد.

 

وی تصریح کرد: فریادهای ما را همه شنیده اند جز مسئولین استان خودمان، کجای دنیا سراغ داریم مالک باشگاه بگوید نصف هزینه ها را شما بدهید، نصف دیگر را من ! خب عاشقی هم حدی دارد یکی دست این همه را عاشق فوتبال را در سراسر استان بگیرد. تیم ما سال گذشته و حتی سالیان گذشته انبوهی بازیکن به فوتبال ایران معرفی کرده، جواب باشگاه داری خصوصی را اینگونه می دهند!؟ دوستان مسئولان در شهرستان تنگستان و استان بدانند عالی نژاد رفت فوتبال دراین منطقه می میرد! هرکسی جرأت دارد یک ماه تیم داری کند تا ببیند چه شرایطی را باید تجربه کند.

 

کاپیتان کارگر بنه گز در ادامه صحبت هایش تاکید کرد: هرسال فوتبال ایران ستاره های بوشهری را می بیند و ستایش می کند، چه اتفاق خوب و مهمی بهتر از این؟! ما جوانی خود را در فوتبال بوشهر سپری کردیم اما دریغ از یک سال دریافت پول کامل … ماجرای جفا در حق جوانان فوتبال دوست بوشهری بر هیچ کس پوشیده نیست ، جوانان اصفهانی و خوزستانی در لیگ دو هم پول می گیرند اما بهترین بازیکنان بوشهری برای بستن یک قرارداد معمولی باید راهی کویر شوند تا دیده شوند و زندگی بهتری داشته باشند.

 

مشایخ در پایان این گفتگو گفت: مگر نمی خواهند جوانان از مشکلات و هنجارهای اجتماعی دور باشند، حالا وقت آن است تا دیر نشده فکری کنند که فردا دیر است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین