چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶- 2017 November 22
کد خبر: DT-9633
تعداد بازدید: 98بازدید
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۳
<p>رئیس اتحادیه پرنده و ماهی استان تهران از کاهش قیمت ماهی و مرغ در بازار در هفته جاری خبر داد وگفت: از این به بعد، قیمت مرغ روندی نزولی را طی خواهد کرد.</p>
مهدی‌ یوسف‌خانی رئیس اتحادیه پرنده و ماهی استان تهران، از کاهش قیمت ماهی‌ شیرجنوب، تیلاپیا، آزاد دزفولی و حلوای سیاه خبر داد و اظهار داشت: دلیل این امر کاهش تقاضاست، معمولا از یکم تا بیستم اسفندماه مردم چندان به دنبال خرید مواد غذایی نیستند و خرید پوشاک و غیره اولویت آن‌هاست.

وی با بیان اینکه در ۵ روز پایانی سال خرید مواد غذایی آغاز می‌شود، گفت: از بیستم اسفندماه به بعد نیز ما با افزایش قیمت چندانی دراین زمینه مواجه نخواهیم شد.

به گفته یوسف‌خانی، در حال حاضر قیمت انواع ماهی در بازار بدین شرح است؛ شیرجنوب ۱۹ هزار و ۵۰۰ تومان، کپور ۱۵ هزار تومان، قزل‌آلا ۱۴ هزار تومان، شیرنیزه‌ای ۱۵ هزار تومان، تیلاپیا ۲۱ هزار تومان، آمور جنوب ۲۰ هزار تومان، آزاد دزفولی ۶ هزار تومان و حلوای سیاه ۱۹ هزار تومان.

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی استان تهران از کاهش ۱۰۰ تومانی قیمت مرغ نیز خبر داد و گفت: قیمت این کالا در مراکز خرده فروشی به ۷۹۰۰ تومان و در مراکز عمده فروشی به ۷۴۰۰ تومان رسیده است، ضمن اینکه از این به بعد،  قیمت مرغ روندی نزولی را طی خواهد کرد.

منبع: مهر
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین