کد خبر: DT-46957
تعداد بازدید: 154بازدید
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۵
در آئینی با حضور بخشدار، امام جمعه، مدیران بخش آب پخش، اعضای شورای اسلامی و مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر،کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آب پخش افتتاح شد.

در آئینی با حضور بخشدار، امام جمعه، مدیران بخش آب پخش، اعضای شورای اسلامی و مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر،کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آب پخش افتتاح شد. بخشدار آب پخش در این آئین گفت:کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به عنوان متولی امر تربیت بستر مناسبی برای غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجونان فراهم می کند و با اهداف مشخص و برنامه ریزی شده استعدادهای فکری و ذوقی این اقشار را شناسایی و پرورش     می دهد. تربیت دینی، اخلاقی، عاطفی و عقلانی کودکان و نوجوانان که در آینده خود سرنوشت جامعه ما را رقم می زنند بسیار مهم و کلیدی است زیرا شخصیت کودکان در سال های نخست ندگی شکل می گیرد و کانون های پرورش فکری در فرایند تربیتی این دوره حساس نقش بسیار مهمی ایفا می کنند. یکی از اولویت های اساسی دولت در آموزش و تربیت دانش آموزان نخبه در رشته های مختلف است و بخش آب پخش با پتانسیل بسیار خوب نیروی انسانی سهم قابل توجهی در زمینه نخبه پروری استان دارد.
شناسایی و حمایت از استعدادهای درخشان در اولویت های آموزشی دولت است و تلاش در راستای شکوفایی استعدادهای انسانی آب پخش که از جمله بخش های نخبه خیز استان هست، عیار علمی استان را در سطح کشور ارتقاء خواهد داد.
یکی از نهادهای بسیار مؤثر در زمینه تربیت و آموزش نسل های آینده، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که خلأ آن در شهر ‌آب پخش کاملاً احساس می شد که با پیگیری های مکرر و با یاری و حمایت خوب مدیر کل محترم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان امروز شاهد افتتاح آن هستیم و ضمن قدردانی از مدیر کل محترم و شهردار محترم که همکاری نمودند و ان شاء اله که این نهاد بتواند در حوزه کاری خود در بخش در شناسایی و پرورش استعدادهای درخشان آب پخش مؤثر باشد. در پایان آین آئین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آب پخش افتتاح شد.

 

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین