کد خبر: DT-23281
تعداد بازدید: 351بازدید
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۴
<div class="subtitle">هر چند تا اواخر اسفندماه که انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار می شود قریب به هشت ماه دیگر زمان باقی مانده است اما ناظران و تحلیل گران سیاسی استان همپای با کاندیدهای احتمالی این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی فضای سیاسی استان را در این زمینه رصد می کنند .</div>
هر چند تا اواخر اسفندماه که انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار می شود قریب به هشت ماه دیگر زمان باقی مانده است اما ناظران و تحلیل گران سیاسی استان همپای با کاندیدهای احتمالی این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی فضای سیاسی استان را در این زمینه رصد می کنند .
این پایگاه خبری تحلیلی نیز در این راستا سعی می کند ضمن ارائه تحلیل های منطقی و میدانی سهمی در افزایش حداکثری مردم برای شرکت در انتخابات این دوره از مجلس شورای اسلامی داشته باشد.

بررسی های سوک از فضای سیاسی استان بوشهر نشان می دهد که حامیان دولت در  این استان ، بدنبال معرفی کاندیدهای خود به مردم استان از چهار حوزه انتخابیه هستند .

بر این اساس به احتمال فراوان در حوزه انتخابیه بوشهر ، گناوه و دیلم از امان الله شجاعی ، در حوزه دشتی و تنگستان از سید محمد مهدی پورفاطمی ، در دشتستان از حشمت الله جعفری و در حوزه دیر ، کنگان ، عسلویه و جم از مجید حسینی کنگانی حمایت می کنند .

شجاعی عضو شورای شهر بوشهر در دوره گذشته ، پورفاطمی نماینده کنونی دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی ،جعفری از کارشناسان وزارت کشور و حسینی کنگانی مشاور اسبق سالاری استاندار بوشهر می باشد .

امان الله شجاعی
حجت الاسلام سید محمد مهدی پورفاطمی
حشمت الله جعفری
مجید حسینی کنگانی
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین