کد خبر: DT-53170
تعداد بازدید: 302بازدید
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۵
جانشين فرمانده انتظامي استان از از توقيف يک دستگاه کشنده تريلر حامل کفش اسکي قاچاق به ارزش 5 ميليارد و 500 ميليون ريال در شهرستان دشتستان خبر داد.

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ “رهام رضايي” در بيان جزئيات اين خبر گفت: ماموران پليس آگاهي شهرستان در اجراي طرح مبارزه با پديده شوم قاچاق حين کنترل خودروهاي عبوري در محور “کنگان- جم” به يک دستگاه کاميون مشکوک شده و آن را متوقف کردند.
وي بيان داشت:  پس از توقف کشنده تريلر و بازرسي از  آن ۲۰ تن برنج قاچاق به مارک ميزبان فاقد مدارک مثبته گمرکي کشف شد.
اين مقام انتظامي تصريح کرد: برابر نظر کارشناس مربوطه ارزش مالي اين محموله  ۷۸۰ ميليون ريال برآورد شده است. که دراين رابطه کاميون مذکور توقيف، يک نفر دستگير و به مرجع قضايي معرفي شد.

در همین راستا همچنین همچنین جانشين فرمانده انتظامي استان از از توقيف يک دستگاه کشنده تريلر حامل کفش اسکي قاچاق به ارزش ۵ ميليارد و ۵۰۰ ميليون ريال در شهرستان دشتستان خبر داد.
سرهنگ “عليرضا رزمي” در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: در راستاي اجراي طرح مبارزه و برخورد قاطع با پديده شوم قاچاق، ماموران انتظامي شهرستان دشتستان  حين كنترل وسايل نقليه عبوري در ايستگاه  بازرسي شهيد “صلاحي” اين شهرستان، يک دستگاه تريلر كه مشكوك به حمل كالاي قاچاق بود را متوقف کردند.
اين مقام انتظامي افزود: در بازرسي انجام شده از اين کاميون ۶۰۰ کارتن کفش مخصوص اسکي روي برف ساخت کشور آمريکا که به صورت قاچاق در حال انتقال به ديگر نقاط کشور شد.

سرهنگ رزمي گفت: کارشناسان ارزش محموله توقيفي را ۵ ميليارد و۵۰۰ ميليون ريال برآوردکرده اند که در همين راستا يک نفر متهم دستگير و پس از تشکيل پرونده وتکميل تحقيقات تحويل مرجع قانوني شد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین