کد خبر: DT-53652
تعداد بازدید: 867بازدید
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۵
دلیران تنگستان، ساعت10:00 امروز 23 اذرماه مراسم ختم سید احمد حسینی از سادات ساکن فاریاب که مدتها در اهرم زندگی کرد و روز یکشنبه بدرود حیات گفته بود در حسینیه سیده بی بی فاطمه در حال برگزاری بود‌.

دلیران تنگستان، ساعت۱۰:۰۰ امروز ۲۳ اذرماه مراسم ختم سید احمد حسینی از سادات ساکن فاریاب که مدتها در اهرم زندگی کرد و روز یکشنبه بدرود حیات گفته بود در حسینیه سیده بی بی فاطمه در حال برگزاری بود‌. بگذریم مردم امدند تسلیت گفتند و فاتحه ای نثار روح ایشان و اموات میکردن ومیرفتند. در جلو‌ درب‌ ورودی شاهد امد رفت‌ مردم‌ بودم‌. حضرت حجه الاسلام ‌و المسلمین حاج اقا راستگو در معیت برادر جعفرقایدی و خادم برای مراسم امدند. به جرئت میگویم اولین شخصیتی بود که به این مراسم امد. حاج اقا راستگو یک امام جمعه بومی با خصوصیات منحصر بفردی است که وجود اوبرای ما نعمت است و امدن کسی مثل او برای این شهر ممکن نیست. قصد مبالغه ندارم اما اکثر کارهای این شیخ بی تکبر تعریف دارد. امروز برای یک لحظه تفقد امام‌ جمعه شهر از یتیمان این سید را دیدم‌. شاید این تفقد‌ برای خیلی از صاحبان عزادار مراسمات ختم عادی‌ باشد اما برای این سه یتیم مثل دیدن پدرشان بود در‌ لوایی‌ دیگر‌.

کار راستگو قابل تقدیر است. او در غم و شادی همه مردم‌تنگستان حضور دارد‌ هرچند بی مهریها های ادمی مثل عباس صبوری میبیند. عاشق مرام با صفای راستگو بودم وخواهم بود. کار او‌ و همه کسانی که‌ در‌ ختم این سید امدند در نزد حَضرت زهرا‌(س) تام و کامل نمره ۲۰ است‌. در کنار او افرادی‌ دیگر را هم‌ دیدم که  بعضی ها حاضر نبودند اسمشان را بیاورم از جمله حاج غلامرضا پولادی استاد بزرگ بنده و مرید نهج البلاغه  که این خانواده سید را مورد تفقد قرار دادند. حاج احمد ابراهیمیان پدر حاج روزبه ریاست شورای شهر اهرم که در همه مراسمات یکپای خیر است، حاج احمد ابراهیمیان هر چند راضی نیست اسم او را بیاوریم اما دستی با سخاوت دارد که شامل حال خیلی از یتیمان شهر و مستمندان شده. با همه وجود به خیرین شهرم ادای احترام میکنم و برایشان ارزوی تندرستی وطول عمر عاقبت بخیری دارم.

photo_2016-12-13_01-43-49-copyphoto_2016-12-13_01-52-17-copy

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 3 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
یگانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳ آذر ۱۳۹۵ در ۸:۴۱ ب.ظ
خدا رحمتش کنه
دردمند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۴ آذر ۱۳۹۵ در ۱۲:۲۵ ب.ظ
خدا بیامرزد سید بزرگوار.
خانواده مرحوم رضاماحوزی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۵ آذر ۱۳۹۵ در ۶:۱۰ ب.ظ
مصیبت وارده راتسلیت عرض می مینماییم خدمت خانواده های داغدارروح انمرحوم قرین رحمت واسعه اللهی باد وصبرفراوان برای بازماندگان ارزومندم
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین