کد خبر: DT-22794
تعداد بازدید: 219بازدید
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۴
<span id="desc"> شهرام محمدی که به گفته پزشکان بیش از 50 درصد سوختگی داشت، صبح امروز به دلیل نارسایی اندام حیاتی در بیمارستان شهید چمران تهران درگذشت.</span>

شهرام محمدی کارگر فداکار پتروشیمی مارون که به آتش زده و جان صدها نفر را در این پتروشیمی نجات داد، در‌گذشت.

صبح امروز امروز ساعت یازده شهرام محمدی که به گفته پزشکان بیش از ۵۰ درصد سوختگی داشت، به دلیل نارسایی اندام حیاتی در بیمارستان شهید چمران تهران درگذشت.

کارگر که جان صدها تن را نجات داد، درگذشت
به نوشته آنا، «شهرام محمدی» چند روز پیش در پی آتش‌سوزی در یکی از واحدهای پتروشیمی مارون خود را به دل آتش زد تا دیگران از گزند آسیب مصون بمانند.

پیش از این یکی از نزدیکان شهرام محمدی گفته بود: «پزشکان می‌گویند او دچار سوختگی ۵۰ درصد یا کمی بیشتر شده است. به هوش هم نیست اما دکترها می‌گویند که در حال کما هم نیست. آنها می‌گویند او را در حالت بیهوشی سبک نگه داشته‌ایم تا وضعش بهبود یابد و ترمیم سوختگی‌هایش بدون تحرک او زودتر انجام شود. شهرام بعد از حادثه به هوش بود و هوشیاری کامل هم داشت.»

کارگر که جان صدها تن را نجات داد، درگذشت
او اهل شهر ایذه و از قوم بختیاری منطقه کول‌فرح بود که خود را به درون آتش انداخت و با بیرون راندن تمام کارگران و بستن شیر فلکه اصلی، مانع از فاجعه‌ای دردناک و کشته شدن صدها نفر از کارکنان این واحد پتروشیمی شد.

شرکت پتروشیمی مارون در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام قراردارد و  نزدیک به ۳ هزار کارگر در آن مشغول کارند براساس اخبار منتشر شده جدا از حادثه اخیر، این شرکت در سالهای گذشته محل وقوع حوادث مشابهی بوده که در برخی موارد به تعدادی کارگر نیزآسیب های جانی رسیده است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین