This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

 چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶- 2017 November 22
کد خبر: DT-36025
تعداد بازدید: 48بازدید
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۴
کارگر اخراجی كه به صورت غیرمجاز 205 میلیون ریال از حساب صاحب کار سابق خود برداشت كرده بود با تلاش ماموران پلیس فتا شهرستان دماوند شرق تهران شناسایی شد.
سرهنگ ” محمدی “رئیس پلیس فتا شرق استان تهران با اعلام این خبر گفت : فردی با مراجعه به پلیس فتا شهرستان دماوند اظهار داشت؛ با مراجعه به بانک متوجه برداشت غیر مجازمبلغ ۲۰۵ میلیون ریال وجه از حساب بانکی اش شده است که در این خصوص رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: دربررسی های انجام شده توسط کارشناسان اداره مبارزه با جرائم سایبری مشخص شد، متهم که کارگر سابق شاکی بوده اقدام به برداشت غیر مجاز از حساب صاحب کار سابق خود کرده است.

وی با اشاره به دستگیری متهم تصریح کرد : فرد دستگیرشده که مبالغ برداشت شده از حساب صاحب کار سابق خود را در مدت مختلف از طریق دستگاه های کارت خوان صرف خرید از فروشگاه های سطح شهرکرده است در بازجوئی ها اظهار داشت ؛ با جلب اعتماد صاحب کار خود رمز دوم حساب وی را فعال نموده و پس از اخراج از محل کار با داشتن رمز دوم اقدام به برداشت وجه مذکور کرده است و انگیزه اش را مشکلات اقتصادی اعلام نمود.

محمدی در خاتمه به شهروندان هشدار داد:رمز اول و دوم اینترنتی کارت های بانکی خود را به صورت دوره ای تغییر دهند و از قرار دادن شماره هایی مثل شماره شناسنامه یا کد ملی حتی الامکان خودداری کنند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین