کد خبر: DT-35690
تعداد بازدید: 136بازدید
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۴
مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: کارت اعتباری رفاه اجتماعی ایرانیان (کارا کارت) برای مردم استان صادر می شود.

به گزارش دلیران تنگستان، مصدق کشاورزی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: کارت خرید اعتباری به عنوان یک وام کوچک است که دارنده آن می تواند نوسانهای خرید خود را کاهش دهد.
وی اظهار کرد: تلاش شده است تا این کارت اعتباری به طور گسترده بین اقشار مختلف توزیع شود.
وی با اشاره به اینکه این طرح در تعاونی های سراسر کشور، فروشگاه های زنجیره ای رفاه، اتکا، شهروند، امکان، فرهنگیان و اسکات قابل پذیرش است، تصریح کرد: همه اقشاری که بتوان از درآمدهای ماهانه آنان با روش های بسیار ساده اقساط ماهانه را کسر کرد به تدریج مشمول این طرح می شوند.
کشاورزی افزود: در مرحله اول اجرای طرح بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی، در مرحله دوم بازنشستگان کشوری و در صورت تمایل سایر وزارتخانه و کارکنان دولت مشمول این طرح می شوند.
وی گفت: همچنین تلاش می شود برای کارگران و افراد بخش خصوصی که حق بیمه را به تامین اجتماعی می پردازند و اقشار زیر پوشش نهادهای اجتماعی نیز کارت صادر شود.
وی افزود: بازنشستگان تامین اجتماعی می توانند با ارسال کد ملی خود به شماره پیامک ۱۰۰۰۱۴۲۲ درخواست خود را برای دریافت کارت اعلام نمایند.
کشاورزی افزود: بهتر است بجای ارسال کد ملی در سامانه www.samanehrefah.ir(سامانه رفاه) ثبت نام کنند.
مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: اگر کد ملی خود را پیامک کنند پس از صدور کارت اعتباری از طریق بانک پیامکی مبنی بر مراجعه برای دریافت کارت خود دریافت می کنند که پیش بینی می شود پس از ۱۵ روز از ارسال پیامک کارت مربوط صادر شود.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین