دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 20
کد خبر: DT-19651
تعداد بازدید: 73بازدید
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۴
<div class="subtitle">رئیس شبکه جوانان انجمن کلانشهرهای جهان (متروپلیس) با اشاره به سی‌امین اجلاس متروپلیس در آژانتین، ضمن انتقاد از میزبان، گفت: یکی از مشکلات دیگر میزبان این بود که برای مسلمانان غذای حلال پیش‌بینی نکرده بود و ما در این مدت فقط چیپس می‌خوردیم.</div>

به گزارش خبرآنلاین، حسین کشیری در نشست خبری هیأت اعزامی شورای شهر و شهرداری مشهد به سی‌امین اجلاس متروپلیس در بوینس آیرس آژانتین، گفت: هیات مدیره متروپلیس ۲۲ عضو دارد که مشهد از سال ۲۰۱۱ عضو هیات مدیره این نهاد بین‌المللی ‌باشد.

وی افزود: یکی از ثمرات اجلاس اخیر، اختصاص دادن ۲۰ هزار یورو توسط شبکه جوانان متروپلیس برای شهر مشهد بود که این مبلغ به اندازه چهار سال شهریه عضویت شهرداری مشهد در این نهاد است.

کشیری با بیان اینکه “هیات مشهد پرتحرک‌ترین هیات حاضر در بوینس آیرس بود”، اظهار کرد: تصمیم‌گیری در خصوص سفرهای خارجی و اینکه چه کسانی در هیات‌های اعزامی حضور داشته باشند، توسط هیات ماموریت‌های خارجی با حضور معان مالی اداری شهردار گرفته می‌شود و در سفر اخیر به جز بنده و آقای جلیلی به عنوان جانشین شهردار دو تن از اعضای شورای شهر در این هیات حضور داشتند.

رئیس شبکه جوانان انجمن کلانشهرهای جهان (متروپلیس) با اشاره به اینکه هزینه‌های سفر وی و معاون فرهنگی توسط متروپلیس پرداخته شده است، گفت: تنها هزینه سفر دو عضو شورای شهر توسط شهرداری پرداخت شده که شامل پول بلیت سفر و هزینه اقامت است.

وی با انتقاد از میزبانی آرژانتینی‌ها اظهار کرد: برخی به ما گفتند همین که شما توانسته‌اید ویزا بگیرید و به این اجلاس بیایید یک موفقیت بزرگ است. یکی از مشکلات دیگر میزبان این بود که برای مسلمانان غذای حلال پیش‌بینی نکرده بود و ما در این مدت فقط چیپس می‌خوردیم.

کشیری ادامه داد: آنقدر در آرژانتین چیپس خریده بودیم که قیمت انواع و اقسام چیپس‌ها به قیمت پزو دست ما آمده بود و همه‌چیز را با قیمت چیپس می‌سنجیدیم.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین