کد خبر: DT-53596
تعداد بازدید: 323بازدید
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۵
گزینه های مختلفی را از سوی این چند نفر برای دکتر روحانی نام بردند که سر دسته و منشا ان اقای ت بود . روزی که دولت تدبیر و امید خط قرمز روی اقای ت کشید فاتحه چند عنصر تند رو که دلخوش‌ به ر ایزنی های موسوی لاری بودند شکست. همین موسوی لاری که در سفر اخیر خانم ابتکار از زمین و زمان استفاده کرد‌ تا دوستان طرده شده خود‌ در بوشهر را دقایقی بحضور خانم ابتکار برساند و ...

دلیران تنگستان،

چرا استاندار دکتر سالاری روز بروز محبوبتر میشود. دکتر روحانی در  چیدن استانداران در سراسر کشور اکثرا  افراد مسن را انتخاب کرده اما در بوشهر اینگونه نبوده. براستی چرا؟ دکتر سالاری‌ بدلایل مختلفی مورد حمایت و تایید دکتر روحانی حساس روی سن قرار گرفت تا همه طومارهای چند اصلاح طلب تند رو بوشهر را خثنی کند.

گزینه های مختلفی را از سوی این چند نفر برای دکتر روحانی  نام بردند که سر دسته و منشا ان اقای ت بود . روزی که دولت تدبیر و امید خط قرمز روی اقای ت کشید فاتحه چند عنصر تند رو که دلخوش‌ به ر ایزنی های موسوی لاری بودند شکست. همین موسوی لاری که در سفر اخیر خانم ابتکار از زمین و زمان استفاده کرد‌ تا دوستان طرده شده خود‌ در بوشهر را دقایقی بحضور خانم ابتکار برساند و یک غائله گنجشکی را علیه سالاری شکل دهد غافل از اینکه این غائله بسود دکتر سالاری تمام میشود. دکتر سالاری محبوبیتی فراتر از تحلیلهای ابکی سایت و هفته نامه منتسب به اقایان دارد. علت ان هم اظهر من الشمس است. لیستی از عاقلان قوم در بوشهر به سالاری رسیده بود که سابقه داران و تندروهای بنام .. نباید پست بگیرند. الحق دکتر سالاری برای ازمایش اسم یکی دو نفرشان را برای امتحان به دستگاهای گزینشی داد اما تایید نشدند.به هزار دلیل. سالاری برای اینکه به مردم استان خیانت نکند کارهای اساسی را با جدیت شروع کرد. در بحث اب، راه، سد، ورزش، گردشگری، بندر ازاد، گاز، نفت، پتروشیمی، گمرکات، بنادر بهداشت و درمان، پارامترها در بعضی موارد تا انتها بالا کشیدند. اکنون روستای بی چمن ورزشی نداریم چون دست همین مخالف ها برای بردن این بودجه ها بسته شده بود. در بحث بهداشت درمان کولاک بپا کرده، در بحث گردشگری دهکده گردشگری خانه این چند نفر مخالف را ویران کرده. چرا؟ چه جایی چه طرحی در کجا فکر جن هم نمیرسید. استقبال مردم از این مکان بی سابقه بود. خیلی این‌ چند مخالف به در و دیوار زدند‌ که کلنگ‌ اینجا زمین‌ نخورد‌ اما کلنگ به زمین وسر اینها خورد. سرمایه و طرح در حد اعلی اما دست دزدی اقایان قطع، پس باید داد بزنند.

در بحث راهها تا پایان سال اتفاقات جالبی در استان می افتد، همین جاده ها که سایت و روزنامه منتسب به این چند نفر اگر کلاغی به جلوی ماشینی بخورد میگفتند کار دکتر سالاری است.

در بحث اب شرب راه اندازی اب شیربن کن ها، افتتاح یکی از انها و مزایده رفتن چند تای دیگر باعث سکته این چند نفر شده چرا؟ چون میگفتند سالاری کار بلد نیست. در بحث مدیریت و گماردن مدیران استان بی حاشیه ترین مدیران را اورده هر چند، چند تای ان ها ضعف دارند اما واقعا بی حاشیه اند و این همان اقدامی بود که امپر چند نفر قدرت طلب بیسواد را بالا کشید. سالاری منافع مردم را در نظر گرفت. به مردم‌ پشت نکرد. سالاری میدانست وجود این چند نفر فقط تنش را در استان بالا میبرد پس بها به اینها نداد. سالاری به اندازه کافی در مردم جایگاه و اعتبار دارد و او محبوبیت خود را مدیون سعه صدر و معرفت بالایش میداند.

هر استاندار در بوشهر حداقل ۱۰ پرونده برای مخالفانش در دادگاه تشکیل داده اما دکتر سالاری تا کنون با همه نامردیها تاکید میکنم نامردیها اصلا اجازه شکایت نداده، میگوید بخدا واگذار میکنم. اری سالاری مثل دکتر افراشته محبوب مردمان بوشهر است هر چند حسودان رانده شده از مبصر کلاس گرفته تا پست فرماندار ومعاون استانداری فقط به در دیوار میزنند. خانم ابتکار گویا در جلسه ای که با مخالفان استاندار داشته و یکی از انها با گریه به خانم ابتکار گفته جان مادرت اگر ما بعنوان مدیر ترمینال مسافری بوشهر هم بگمارد ما راضی هستیم خانم ابتکار جواب داده گریه نکن کوچولو میگویم دکتر سالاری شمارا بعنوان مدیر پارکبانها منصوب کند . این سرانجام‌ ذلت ضد نخبگان بوشهر است. کسانی که دیروز برای دکتر افراشته علم سیاه زدند و امروز وقتی از کنار ساختمان استانداری با ماشین میگذرند شیشه پایین میکشند و میگویند بخشکی شانس اتاق سالاری کجای این ساختمان است. عباس‌صبوری

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۶ آذر ۱۳۹۵ در ۱۰:۴۱ ق.ظ
درود بر نویسنده اگر چه با نوع ادبیات به کار رفته موافق نیستم ولی واقعیت همین است
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین