کد خبر: DT-42926
تعداد بازدید: 113بازدید
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵
علی امیر نژاد سرپرست جمعیت هلال احمر تنگستان به مناسبت فرا رسیدن هفته ی هلال احمر پیامی منتشر نمود که متن این پیام بدین شرح می باشد...

 

علی امیر نژاد سرپرست جمعیت هلال احمر تنگستان به مناسبت فرا رسیدن هفته ی هلال احمر پیامی منتشر نمود که متن این پیام بدین شرح می باشد
بسم الله الرحمن الرحیم
“بنی آدم اعضای یکدیگرند”
در آستانه ی هفته ی نکو داشت هلال احمر و روز جهانی صلیب سرخ،به روح بلند شهدای امدادگر و تمام کسانی که در راستای تحقق پیام آیه شریفه ی (سوره مایده-۳۲)” و من احیاها فکانما احیا الناس جمیعا” جان شیرین خود را در راه نجات انسان های دیگر از دست دادند،درود می فرستم و خداوند رحمان را به خاطر نعمت امنیت و صلح و دوستی که در کشور عزیزمان ساری و جاری است،شکر می گویم.
امروز که بسیاری از کشورهای همسایه درگیر خشونت و نا امنی هستند صلح،دوستی و امنیت را برای تمام مردم جهان فارغ از خر کیش و آیین و هر رنگ و نژادی،آرزو می کنم و امیدوارم که دیگر در هیچ کجای جهان،گلوله ای برای کشتن انسانی شلیک نشود.
امسال شعار هفته بزرگداشت هلال احمر،با عنوان ” بنی آدم اعضای یکدیگرند” انتخاب شده و همان طور که از معنای این کلام دریافت می شود،پیام وحدت و یگانگی که یکی از اصول هفتگانه ی هلال احمر و صلیب سرخ جهانی است را در خود دارد.
این هفته ی ارزشمند را به تمام پرسنل،همکاران،اعضاء جوانان،امدادگران و داوطلبان شریف جمعیت هلال احمر در سراسر ایران،استان بوشهر و شهرستان تنگستان تبریک عرض می کنم و روزگار بهتری را برای همه ی آن ها آرزومندم و عموم مردم عزیز تنگستان را به وحدت و یگانگی فرامی خوانم و دعوت می کنم تا در ماموریت های خیرخواهانه و انسان دوستانه جمعیت هلال احمر مشارکت نمایند و در این کار های خیر از یکدیگر سبقت بگیرند.
ارادتمند همگی؛علی امیرنژاد-سرپرست جمعیت هلال احمر تنگستان

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین