کد خبر: DT-54690
تعداد بازدید: 442بازدید
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۵
غم سنگین از دست رفتن مادرمان کوهی از غم را حواله قلبمان کردکه هیچ پزشکی یارای مداوایش نبود.وقتی بخود امدیم ؛دیدیم دور بر‌ما غوغایی از محبت واحساس بسمت مان سرازیر شده که بخود بالیدیم ودردفراق مادرمان تسکین یافت.

به نام خالق هستی بخش
“من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق”
زمانی که جهان هستی و نعمت های لایتناهی پروردگار را از نظر می گذرانیم،بالاتر از مادر در خلقت،هیچ نعمتی یافت نمی شود و روز هجران و فراق این غنیمت الهی چه دلتنگی ها که تمام وجودمان را فرا نمی گیرد!
تا به خود آمدیم، محرومیت از این موهبت الهی را دیدیم و بزرگترین منبع مهر و محبت را به ناگاه از دست دادیم؛ نبود مادر در کنارمان بسیار سخت و فراقش جانکاه است؛اما چه باید کرد که همه تسلیم اراده و مشیت الهی هستیم وباید پذیرفت که “کل من علیها فان” و چه بزرگ خدایی که در هیچ مصیبتی بندگانش را تنها نمی گذارد. دوستان و عزیزانی که بزرگوارانه در کنار ما حاضر شدند،با تقسیم اندوه ما میان خود، دوری گنجینه محبت یعنی مادرمان را قابل تحمل نمودند.الکن است زبانی که بتواند از این همه محبت و همدردی قدردانی نماید.
لذا بر خود لازم دانسته که از دریای محبت اقشار مختلف مردم سراسر استان و سایر شهرها به ویژه مردم خوب و نوع دوست شهر اهرم که در فراق مادر بزرگوار و چراغ هدایتمان مرحومه کیمیا گرامی نیا بر ما عنایت فرمودند، تشکر نموده و از خدای سبحان سعادت و خیر دنیا و آخرت همه ی عزیزان را تمنا می کنیم و پیوسته خود را مرهون ابراز همدردی های یکایک همه ی بزرگواران می دانیم.
اجرکم عند الله
خانواده های گرامی و گرامی نیا و سایر منسوبین
بهمن ماه ۱۳۹۵

 

۲۰۱۷۰۱۲۰_۱۵۳۵۳۵-Copy

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین