کد خبر: DT-53827
تعداد بازدید: 492بازدید
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۵
در پی عروج شهادت گونه سرهنگ ملاکی، پیام تسلیتی از سوی نعمت الله سبحانی یکی از فعالین سیاسی شهرستان تنگستان منتشر شده که در زیر می توانید آن را مشاهده کنید.

به گزارش دلیران تنگستان، در پی عروج شهادت گونه سرهنگ ملاکی، پیام تسلیتی از سوی نعمت الله سبحانی یکی از فعالین سیاسی شهرستان تنگستان منتشر شده که در زیر می توانید آن را مشاهده کنید.

انالله و انا الیه راجعون. خبر درگذشت ناگهانی دوست و برادر بزرگوار جناب سرهنگ ملاکی فرمانده محترم سپاه تنگستان موجب تاسف و تالم فراوان گردید، تجربهء سالها سربازی در رکاب  فرمانده هان و بزرگان سپاه از وی سرداری ولائی، مسئولیت پذیر و وظیفه شناس ساخت تا به حق ضمن تلاش در جهت ترویج و توسعه فرهنگ بسیجی،  برای ارتقاء شاخص های امنیتی،  فرهنگی و اجتماعی و گسترش فرهنگ اسلام ناب محمدی (ص) تلاشهای مضاعفی از خود نشان دهد. قطعا در بعد امنیتی جلوه‌های حضور موثر و نقش سازنده ایشان در تامین امنیت و ثبات منطقه برای مردم قدرشناس این دیار مشهود و قابل فهم است،

اینجانب ضایعه جانکاه درگذشت این سردار سرافراز بسیجی را به مردم شریف شهرستان تنگستان به ویژه بسیجیان و همرزمان مخلص ایشان  و خانواده مکرم و داغدارش تسلیت و تعزیت میگویم .
نعمت الله سبحانی

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین