یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 19
کد خبر: DT-24195
تعداد بازدید: 1061بازدید
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۴
مسئولین شهرستان تنگستان طی صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفتند.
پیام تبریک نماینده دشتی و تنگستان به مناسبت روز خبرنگار

سیدمحمدمهدی پورفاطمی در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت:

باسمه تعالی

« ن وَالقَلَمِ وَ ما یَسْطُرُونَ»

روز خبرنگار روز گرامیداشت و ارج نهادن به آگاهی و دانایی است.

81414228-6121935

هفدهم مردادماه، روز نکوداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و همه شهدای خبرنگار است،  که با ایثار جان به شرافت این حرفه مقدس اعتباری فزون‌تر بخشیده و به سوگندشان به قلم و قداست آن تا انتها وفادار ماندند و به همه ثابت کردند که خبرنگاران، راویان صدیق اطلاعات و اخبار هستند که در مسیر بقای حقیقت تا آخرین لحظه دست از تلاش برنمی دارند.

روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبها  است ، برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان های فرهیخته از جمله شهید محمود صارمی که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه جان خود را تقدیم انقلاب کردند.

در عصر ارتباطات و فن آوری اطلاعات و عصر فرا صنعتی ، قطعا  نقش خبرنگاران به عنوان ابزار اطلاع رسانی، نقشی مؤثر و حیاتی است. بدون تردید حضور اصحاب رسانه در عرصه های مختلف خبر رسانی و انعکاس صحیح و به موقع اخبار و اطلاعات گوناگون، نقش بسزایی در  ارتقای اطلاعات در جامعه دارند و  نمی‌گذارند جامعه در بی‌خبری بماند و با رشد آگاهی مردم  نقش مهم و تعیین‌کننده‌ای به عنوان رابط بین مسئولین، سازمان‌ها و مردم در اطلاع رسانی صحیح خدمات دولت و سازمان ها از یک سو و پیگیری و حل مشکلات مردم از سوی دیگر ایفا می‌کنند و زمینه رشد و توسعه همه جانبه جامعه را فراهم می آورند.
اینجانب ، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه وخبرنگاران متعهد، امین ودلسوز و خصوصا خبرنگاران استان بوشهر  تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

سید محمد مهدی پور فاطمی
نماینده مردم شریف دشتی وتنگستان

 

پیام تبریک شهردار اهرم به مناسبت روز خبرنگار

متن پیام به این شرح است:

بسم رب المطلعین و الصدیقین

هفدهم مرداد که به یادمان شهادت مظلومانه محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ،”روز خبرنگار” نامیده شده است، یادآور مجاهدتهای زنان و مردانی حقیقت طلب است که با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ ” آگاهی بخشی” را بر دوش کشیده و خاضعانه و بی ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده اند. طلایه داران این سلسله راهیان وادی آگاهی و نیک اندیشی، مجاهدانی هستند که در نگارش خبر از جوهر جان خویش مرکّب ساختند و در سپهر شهادت و ایثار، ستارگانی جاوید شدند.

10106images

خبرنگاران راهیان وادی آگاهی و راویان عشق و آزادی و نیک اندیشان بلند نظر عرصه ی اطلاع رسانی اند.

اینجانب ضمن تبریک پیشاپیش به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار به همه خبرنگاران و خانواده بزرگ اطلاع رسانی به ویژه خبرنگاران پرتلاش استان بوشهر و شهر اهرم و قدردانی از همراهی، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و فعالیت‌های شهرداری اهرم ، برای شما خبرنگاران متعهد و کوشا، که آگاهی را حق مردم می‌دانید و برای دانستن و رشد و باروری اندیشه هم نوعان خود خستگی ناپذیر و مومنانه می‌کوشید سلامتی، توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه در پرتو رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب را از خداوند متعال خواهانم.

پیام رئیس ارشاد تنگستان در آستانه فرا رسیدن روز خبرنگار : خبرنگاران واسطه ای قابل اعتماد بین مردم و مسئولین هستند

در آستانه فرا رسیدن هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار عباس جاودانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان پیامی را منتشر کرد.

متن این پیام به این شرح است :

با پیشنهاد شورای فرهنگ عمومی کشور ،۱۷ مرداد ماه که مصادف با سالروز شهادت مظلومانه شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران بدست کوردلال طالبان در مزارشریف افغانستان است ، به عنوان “روز خبرنگار”نام گذاری شده است .

IMG_5908

خبرنگاران این مجاهدان عرصه بیداری ،رسالت بزرگ آگاهی بخشی را در جامعه بر عهده دارند.انان واسطه ای قابل اعتماد بین مردم و مسئولین بشمار می آیند.از یک طرف با تیزبینی مسائل و مشکلات مردم را انعکاس می دهند و از طرفی دیگر پاسخ های مسئولین را به مردم می رسانند .تنویرافکار عمومی ، آرامش وامید به آینده در جامعه نتیجه زحمات خبرنگارانی است که بدون ادعا دراین حوزه فعال می باشند. اینجانب برخود لازم می دانم تا قدردان زحمات و تلاش های همه خبرنگاران ، به ویژه خبرنگاران شهرستان تنگستان بوده و ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت ، این روز را به آنها و خانواده گرامیشان تبریک می گویم .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهرم:خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهرم با صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش پژواک تنگستان به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهرم متن پیام به شرح ذیل می باشد .

 خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند.خبرنگاران به راستی تجسم امانت ، مسئولیت ، تعهد ، دلسوزی و وظیفه اند .

آنان وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند ، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای ، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست .

IMG_2680

هفدهم مردادماه سالروز شهادت شهید سرفراز عرصه خبر ، شهید صارمی که به واقع نشان داد خبرنگاری چه شغل و حرفه خطیری است را گرامی میدارم واین روز ارزشمند اجتماعی را به همه خبرنگاران، روزنامه نگاران و نویسندگان این عرصه که حاصل آن پاسخگویی کارگزاران نظام اسلامی و رضایت مردم  و جامعه می باشد در استان بوشهر و به خصوص خبرنگاران پرتلاش شهرستان تنگستان تبریک میگویم .

در پناه ایزد منان سربلند و موفق باشید .

___

منابع
پایگاه تحلیلی  خبری پژواک تنگستان
روابط عمومی شهرداری شهر اهرم
روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهرم
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین