کد خبر: DT-47487
تعداد بازدید: 100بازدید
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵
حجت الاسلام عبدالحميد خدري، با ارسال پيامي، روز خبرنگار را به " اصحاب رسانه" تبريك گفتند.

پيام تبريك نماينده مردم شريف بوشهر، گناوه و ديلم به مناسبت روز خبرنگار
حجت الاسلام عبدالحميد خدري، با ارسال پيامي، روز خبرنگار را به ” اصحاب رسانه” تبريك گفتند.
متن پيام ايشان به اين شرح است:
بسم الله الرحمن الرحيم
ن وَالْقَلَمِ وَمَا يَسْطُرُونَ ﴿۱﴾
سوره شريف القلم
تاريخ پر فراز و نشيب بشريت، همواره در وصف”قلم” و آنچه كه” مي نگارد”، قدم زده و صفحه آرايي ها نموده و همچنان در ايجاد يك پيوند ميان” گذشته، حال و آينده”، تلاش كرده تا تصويري نه تماما سياه و نه تماما سپيد كه ” روشناي” وجود را براي انسان به ارمغان آورد.
خبرنگار، نه پيچيده مي نويسد و نه غامض و در عين سادگي، ضجه هاي پيرامون خويش را در قالب ” اشك” ها و ” لبخند” ها براي خوانندگان خود، هديه مي آورد.
نيمه مرداد و هفدهم اين ماه و هر ساله، فرصتي است تا از” خبرنگار” و شغل پر مخاطره اين طيف ” صاحب نظر” و بي ادعا، يادي كنيم و خدا قوتي بگوييم و تقديري و شگفتا كه روز آنان نيز همچون همه روزهاي سرزمين اسلامي ايران عزيزمان، زينت يافته به ” سرخي خون شهيد” عرصه قلم، محمود صارمي و همراهان مظلومش.
اينجانب ضمن گرامي داشت ياد و خاطره تمامي شهداء گلگون كفن ايران اسلامي به ويژه شهيد والا مقام محمود صارمي و عرض ادب به ساحت مقدس ارباب تمامي سخن، حضرت مهدي موعود(عج) و محضر مقام معظم رهبري، روز خبرنگار را به تمامي خبرنگاران و همه انديشگران عرصه رسانه و قلم، تبريك مي گويم و اميدوارم با تاسي از انديشه هاي ناب بزرگان ديني و علمي، به  رسالت خويش عمل كنيم و همچون فانوسي در تاريكي ها، هدايت گر و روشني  بخش محافل و جامعه و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران باشيم؛ ان شاالله
عبدالحميد خدري
نماينده مردم شريف بوشهر، گناوه و ديلم.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین