شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 18
کد خبر: DT-35021
تعداد بازدید: 87بازدید
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۴
با پیشنهاد اعضای شورای شهر تهران و موافقت وزیر ورزش و جوانان، پرسپولیس صاحب استادیومی 10 هزار نفره شد.
به گزارش دلیران تنگستان، در حالی که پرسپولیس سال هاست به دنبال اختصاص فضایی برای ساخت استادیوم است، پیشنهادی از سوی اعضای شورای شهر تهران و پذیرش وزیر ورزش، استادیوم امام رضا (ع) به این تیم تخصیص یافت.

پرسپولیس صاحب استادیوم شد +عکس

امروز وزیر ورزش و جوانان مهمان اعضای شورای شهر تهران بود. در این جلسه پیشنهاد یکی از اعضا به وزیر ورزش و جوانان این بود که دو ورزشگاه به این دو باشگاه اختصاص پیدا کند. پیشنهادی که با موافقت محمود گودرزی همراه شد. شهرداری طی هفته های گذشته نیز بارها از اعلام آمادگی کرده بود حمایت از سرخابی ها را برعهده گیرد.

پرسپولیس صاحب استادیوم شد +عکس

این مجموعه در زمینی به وسعت ۴۴ هزار و ۲۰۰ مترمربع در منتهی علیه محدوده جنوبی منطقه ۱۸ در مجاورت بزرگراه آزادگان به بلوار الغدیر احداث شده که به گفته ابراهیم مداحی، شهردار منقطه ۱۸، مجموعه ورزشی امام رضا(ع) می‌تواند نقش بزرگی در برگزاری مسابقات ملی و بین‌المللی داشته باشد. استادیوم ۱۰ هزار نفری امام رضا دارای امکاناتی همچون چمن مصنوعی، پیست دو و میدانی، دوچرخه‌سواری، صخره‌نوردی و فضاهای جانبی مورد نیاز اعم از توقفگاه خودرو، ترمینال مسافربری شرکت واحد اتوبوسرانی و ایستگاه مترو است. این ورزشگاه دارای یک زمین چمن اصلی در ابعاد ۱۱۱متر در ۵/۷۳ متر‌مربع و یک زمین تمرین در ابعاد ۳۸ در ۱۸ ‌متر مربع است. پیست دوومیدانی از جنس تارتان شامل ۸ لاین ۲/۱ متری با طول ۱۱۵ متر و همچنین بخش صخره‌نوردی به ارتفاع ۱۲ متر و پیست دوچرخه‌سواری از دیگر مشخصات استادیوم ۱۰ هزار نفری امام رضا (ع) است.

منبع: ورزش سه
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین