کد خبر: DT-3890
تعداد بازدید: 46بازدید
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۳
<p>در روزی که علی کریمی در تمرین پرسپولیس حاضر شده بود، مدافع این تیم خواستار بیرون کردن عکاس استقلالی از تمرین سرخ‌پوشان شد!</p>

تمرین دیروز عصر فوتبال پرسپولیس تحت شعاع حضور علی کریمی در محل تمرین این تیم بود، به طوری که خبرنگاران زیادی هم برای پوشش حضور پیشکسوت این باشگاه به ورزشگاه درفشی‌فر آمده بودند. این تمرین با حاشیه‌هایی هم همراه بود که در زیر می‌خوانید:

* حدود ۳۰ هوادار امروز به محل تمرین پرسپولیس آمدند و تمرین این تیم را در حضور علی کریمی از نزدیک تماشا کنند.

* در حالی که طبق برنامه قرار بود تمرین پرسپولیسی‌ها در ساعت ۱۵ برگزار شود، اما بازیکنان با ۱۰ دقیقه تأخیر تمرین‌شان را آغاز کردند.

* بیرون ورزشگاه درفشی‌فر آتش‌سوزی رخ داده بود و به همین دلیل صدای ماشین‌های آتش‌نشانی باعث شده بود تا سر و صدای زیادی در ورزشگاه به وجود بیاید.

* چند بازیکن تستی امروز با سرخ‌پوشان تمرین کردند.

* علی کریمی و حسین ماهینی دو بازیکن سابق پرسپولیس امروز در ورزشگاه درفشی‌فر حاضر شده و تمرین پرسپولیس را از نزدیک تماشا کردند، این در حالی است که علی کریمی به تازگی از کادر فنی تیم ملی بیرون آمده و حسین ماهینی هم برای گذراندن دوره سربازی به تیم ملوان پیوسته است.

* حضور کریمی و ماهینی در رختکن ورزشگاه درفشی‌فر با استقبال گرم بازیکنان پرسپولیس روبه‌رو شد و آنها از حضور این دو پرسپولیسی سابق به شدت استقبال کردند.

* علی کریمی و حسین ماهینی امروز روی نیمکت پرسپولیس نشستند و تمرین را از نزدیک تماشا کردند.

* تمرین پرسپولیسی‌ها با دویدن دور زمین آغاز شد و پس از دقایقی سرخ‌پوشان در سه دسته تقسیم شده و به دویدن‌های استقامت زیر نظر کادر فنی روی آوردند، در این بخش از تمرین، کادر فنی پرسپولیس، عملکرد شاگردهایشان را به دقت زیرنظر داشتند و توصیه‌های لازم را به آنها انجام می‌دادند.

* در زمان دویدن، فشار زیادی به بازیکنان وارد شد به طوری که برخی از آنها در جمع خودشان از فشار تمرینات گله می‌کردند.

* نکته جالب تمرین امروز، خمیازه کشیدن یکی دو نفر از بازیکنان پرسپولیس در تمرین بود که البته این مسئله از دید کادر فنی دور ماند.

* حمیدرضا علی عسگری امروز هم به صورت اختصاصی به دویدن دور زمین اکتفا کرد.

* رضا نورمحمدی و هادی نوروزی که روز گذشته با پرسپولیس تمرین نکرده بودند و در تمرین صبح هم غیبت داشتند، امروز با سایر بازیکنان پرسپولیس به تمرین پرداختند، همچنین محمد نوری کاپیتان پرسپولیس که در تمرین صبح غایب بود در تمرین عصر شرکت فعالی داشت. نوری برای رسیدگی به مشکلات مالیاتی‌اش، صبح امروز به باشگاه پرسپولیس رفته بود.

* در دقایق تمرین، حمید درخشان و حسین ماهینی با یکدیگر صحبت کردند.

* رضا نوروزی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس امروز هم زیر نظر کادر پزشکی به تمرین پرداخت.

* هواداران پرسپولیسی حاضر در ورزشگاه درفشی‌فر به شدت علی کریمی را تشویق می‌کردند و خواستار بازگشت او به تیم شدند که کریمی هم با دست تکان دادن به ابراز احساسات آنها پاسخ می‌داد.

* امروز به دلیل حضور علی کریمی در تمرین پرسپولیس، خبرنگاران و عکاسان زیادی به درفشی‌فر آمدند که در همین حین محسن بنگر با خنده به یکی از عکاسان می‌گفت که او استقلالی است و نباید به تمرین پرسپولیس بیاید.

* پس از دویدن بازیکنان پرسپولیس، کار با توپ در دستور بازیکنان قرار گرفت که این تمرین زیرنظر حمید درخشان انجام شد و بازیکنان در آن موظف به حفظ توپ و پاس سالم روی زمین بودند. در این تمرین حمید درخشان بارها به بازیکنانشان نکات فنی و جزئی را گوشزد می‌کرد.
منبع: فارس

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین