کد خبر: DT-21045
تعداد بازدید: 50بازدید
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۴
<div class="Abstract">

نماینده دشتی و تنگستان با تأکید به ضرورت پوشش بیمه ای همه کشاورزان زحمتکش، ادامه داد: پرداخت غرامت به کشاورزان خسارت دیده، یکی از مطالبات مهم این استان می باشد.

</div>

به گزارش دلیران تنگستان و به نقل از مشاور امور رسانه ای نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی ، حجت الاسلام سیدمحمد مهدی پورفاطمی در دومین جلسه شورای اداری استان در سال۹۴ که با حضور معاون امور مجلس رییس جمهور و به ریاست استاندار بوشهر برگزار شد اظهار داشت: یکی از اهداف صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، ایجاد امنیت خاطر و ایجاد ماندگاری جمعیت در روستاها است و تحقق این هدف موجب می شود تا افراد به خاطر نداشتن امنیت شغلی و نیاز معیشتی به شهرها مهاجرت نکنند و به مشاغل کاذب نپردازند.

وی افزود: ما به عنوان یک نظام اسلامی نباید قبول کنیم که کشاورزان و روستائیان ما در دوره پیری دست نیاز به سمت دیگران دراز کنند و به همین دلیل می‌خواهیم تا با کمک دولت در جهت حفظ زندگی روستائیان شرایط مناسبی را برای آنان فراهم کنیم و احساس دلگرمی به شغل کشاورزی را برای آنان فراهم کنیم.

نماینده دشتی و تنگستان با تأکید به ضرورت پوشش بیمه ای همه کشاورزان زحمتکش، ادامه داد: پرداخت غرامت به کشاورزان خسارت دیده، یکی از مطالبات مهم این استان می باشد.

پورفاطمی به افزایش قیمت سوخت و مشکلات ایجاد شده برای معیشت لنج داران صفاری استان بوشهر اشاره و تصریح کرد: رسما از دولت محترم درخواست می شود؛ تا با ارائه راهکاری، نسبت به تخصیص سوخت نفت و گاز با بهای پایین تر به موتورلنج های صفاری، موجب رضایت قشر وسیعی از مردم شریف و زحمتکش استان بوشهر را فراهم نماید.

معاون رییس جمهور نیز در این نشست گفت: به نیابت از دولت از حجت الاسلام پورفاطمی که علیرغم مشکلات موجود، همواره با متانت و سربلندی از دولت تدبیرو امید حمایت نموده اند تشکر می کنم.

حجت الاسلام مجید انصاری با اشاره به مشکلات کشاورزان خسارت دیده استان، بیان کرد: در این خصوص هفته آینده جلسه ای با حضور اینجانب، نماینده محترم دشتی و تنگستان و برخی از کشاورزان استان برگزار و تصمیم گیری خواهد شد.

وی در پایان از ارائه گزارش وضعیت ماهیگیران استان بوشهر به هیأت دولت خبر داد و اظهار امیدواری کرد؛ مشکلات در این بخش به حداقل برسد

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
ب.ج
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۷ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۰:۵۵ ق.ظ
درودبر نماینده مردمی و زحمتکش .انشاءا... همیشه موفق باشند
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین