کد خبر: DT-40258
تعداد بازدید: 44بازدید
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۴
معاون استاندار بوشهر خبر داد
معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر گفت: 13 مقاله علمی در یک صدمین کنگره رئیسعلی دلواری موردپذیرش قرار گرفت و امروز این مقالات ارائه می‌شوند.

فتح‌الله حقیقی صبح امروز در کنگره شهید رئیسعلی دلواری که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود، اظهار داشت:‌ بر اساس دستور استاندار بوشهر، ستاد کنگره با ۶ کمیته از اسفندماه سال گذشته کار خود را آغاز کرد و استاندار نیز تأکید بر این داشت که این کنگره باشکوه برگزار شود.

وی بیان داشت: همچنین ستاد کنگره نیز با مسئولیت فرماندار تنگستان در شهرستان مذکور تشکیل شد و قرار شد برای نخستین بار دو همایش ویژه رئیسعلی دلواری در استان برگزار شود.

حقیقی ادامه داد: کنگره اول مربوط به تجلیل از مقام شهید رئیسعلی دلواری و هم‌رزمانش بود که ۱۲ شهریورماه امسال با حضور وزیر کشور در شهر دلوار برگزار شد.

معاون استاندار بوشهر تصریح کرد:‌همایش و کنگره دوم نیز که امروز برگزار می‌شود، کنگره علمی است و برای این منظور سایتی تعریف شد و ۱۳ مقاله مورد پذیرش قرار گرفت.

وی اضافه کرد: همچنین به این منظور ۳ کتاب نیز نوشته‌شده که مهم‌ترین آن کتابی بوده که از واسموس آلمانی به فارسی ترجمه‌ شده و مربوط به خاطرات واسموس در بوشهر است.

حقیقی با اشاره به تهیه تمبر یادبود کنگره رئیسعلی دلواری گفت: همچنین در این کنگره نمایشگاه مبارزات رئیسعلی دلواری و هم‌رزمانش نیز برگزار خواهد شد.

معاون استاندار بوشهر با قدردانی از حمایت استاندار و امام‌جمعه بوشهر اظهار داشت: برای برگزاری این دو همایش حوزه معاونت سیاسی امنیتی استانداری بوشهر به‌صورت تمام‌قد در خدمت ستاد کنگره بودند.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین