کد خبر: DT-36413
تعداد بازدید: 439بازدید
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۴
وضعیت فعلی، محصول انتخاب هایی است که مردم منطقه انجام داده است. تغییر این وضعیت صرفا با انتخاب وضعیت جدید قابل تصور است.دراین دوره امید بسیار می رود که این وضعیت جدید رقم بخورد.

چرا باید به انتخابات این دوره مجلس شورای اسلامی منطقه تنگستان و دشتی امیدوار بود:

۱-وضعیت فعلی، محصول انتخاب هایی است که مردم منطقه انجام داده است. تغییر این وضعیت صرفا با انتخاب وضعیت جدید قابل تصور است.دراین دوره امید بسیار می رود که این وضعیت جدید رقم بخورد.
۲-دراین دوره ، مردم آگاه دیگر صرفا به هویت کاندیداها نگاه نخواهند کرد ، چرا که این رویکرد در دوره های گذشته ناکارآمدی و منسوخ بودن خود را نشان داده است . در این راستا امید است که مردم برنامه های کاندیداها را پی بگیرند و از خلال این برنامه ها به رای اصلح برسند.
۳-در این دوره شاهد کاندیداهای جوان و درعین حال متخصص و با دانش های جدید هستیم که این خود نویدبخش همراه شدن قشر نخبه و باسواد جامعه بااین طیف از کاندیداها می باشد .
۴-دراین دوره ، طبعا مردم به سوابق و فعالیت های گذشته کاندیداها توجه خواهند کرد و کسانی که درگذشته امتحان خود را به خوبی نگذرانده اند ، طبعا نمی توانند حمایت بخش عمده مردم را جلب نمایند .
۵-دراین دوره ، باتوجه به شرایط پیش آمده چندسال اخیر و بالارفتن نرخ بیکاری مخصوصا دربین جوانان ، بیشترین توجه به برنامه ها و قابلیت های کاندیدایی خواهد بود که در این امر هدف و رویکرد مشخصی داشته باشد .
۶-بعد از دوره های متعدد که نماینده دو منطقه از شهرستان دشتی بوده ، این بار امید است که فرصت برای نماینده شدن یکی از کاندیداهای تنگستان فراهم گردد ، چرا که این شهرستان نیز از قابلیت ها و ظرفیت های گسترده ای بهره مند می باشد. که در این دوره های اخیر راکد مانده است.photo_2016-01-24_11-49-57

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین