کد خبر: DT-41508
تعداد بازدید: 76بازدید
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۵
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان زنجان از وقوع انفجار در شهرک روی زنجان خبر داد و گفت: این حادثه یک فوتی و دو مصدوم داشته است.

خبرنگار فارس در زنجان از وقوع یک انفجار در شهرک روی زنجان خبر داد و اظهار کرد: این شهرک در جاده بیجار زنجان واقع شده است.

وی زمان وقوع انفجار در شهرک روی زنجان را ساعت ۱۴ و ۱۰ دقیقه امروز اعلام و اضافه کرد: این حادثه در شرکت رویین طلای که یک شرکت بهره‌وری روی بوده اتفاق افتاده است.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان زنجان به گزارش فوت یک نفر در سر صحنه حادثه انفجار امروز اشاره و تصریح کرد: فرد فوت شده یک آقای ۲۶ ساله بوده است.

مرادی با بیان اینکه حادثه انفجار امروز شهرک روی زنجان دو مصدوم هم بر جای گذاشته است، ادامه داد: مصدومان این حادثه که دو فرد ۲۵ و ۳۲ ساله بوده‌اند به بیمارستان آیت‌الله موسوی زنجان منتقل شده‌اند.

وی از اعزام سه آمبولانس به محل حادثه ظهر امروز در شرکت رویین طلا در شهرک روی زنجان  خبر داد و ابراز کرد: این آمبولانس‌ها از سه پایگاه سهند، صبا و مرکزی به محل حادثه اعزام و بر اساس گزارش‌ها طی هفت دقیقه در محل مأموریت حاضر شده‌اند.

شایان ذکر است، گزارش‌های غیررسمی حاکی از نشت گاز و انفجار دیگ بخار در شهرک روی زنجان بوده که حادثه فوق را موجب شده است.

ا

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین