شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶- 2017 October 21
کد خبر: DT-30439
تعداد بازدید: 130بازدید
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۴
اوحدی: وضعیت مفقودین فاجعه منا تا 12 روز دیگر مشخص می‌شود
رئیس سازمان حج و زیارت کشور گفت: ظرف 10 تا 12 روز دیگر تکلیف مفقودین فاجعه منا به‌ ویژه وضعیت آقای رکن‌آبادی را مشخص می‌کنیم.

سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، اظهار داشت: در حال حاضر ۲۵ زائر ایرانی مفقود است که با توجه به آزمایش «دی ان ای» که انجام‌ شده و به عربستان داده‌ایم امیدواریم مقامات سعودی در تطبیق«دی ان ای» مساعدت خود را نشان دهند.

وی افزود: با توجه به قولی که داده‌اند، ظرف ۱۰ تا ۱۲ روز تکلیف مفقودین به‌ویژه آقای رکن‌آبادی را مشخص کنیم.

رئیس سازمان حج و زیارت کشور عنوان کرد: با توجه به این که در آستانه اربعین هستیم بنا است در سه مرز مهران، چزابه و شلمچه موکبی برای جان‌باختگان منا داشته باشیم که با درج عکس و نمادی از این عزیزان، بنا به گفته مقام معظم رهبری یاد آن‌ها را زنده نگه‌داریم.

وی بیان کرد: در سازمان حج و زیارت با توجه به ارتباطی که با وزارت امور خارجه و مجموعه‌های بین‌المللی داشتیم تا این لحظه خبری از آقای رکن‌آبادی نداریم.

اوحدی با بیان اینکه اگر کسی می‌خواست ربایش انجام دهد ممکن نیست و باید به‌عنوان یک مطالبه جدی توسط دستگاه‌ها انجام شود، تصریح کرد: بخشی آشفتگی عربستان و بخشی کج‌سلیقگی است که باید بر خواسته‌های خود مصمم باشیم و در تمامی مجموعه حج و زیارت نمادی به نام جان‌باختگان فاجعه ساخته می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین