کد خبر: DT-43622
تعداد بازدید: 45بازدید
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵
عضو شورای شهر بوشهر:
عضو شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: وضعیت متکدیان خارجی در این شهر نگران‌کننده است.

غلامرضا قادریان ظهر امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر بوشهر اظهار داشت: وضعیت متکدیان خارجی در این شهر به ویژه در میادین و چهارراه‌های اصلی شهر نگران‌کننده است، بنابراین درخواست دارم شهرداری برای حل مشکل شهروندان با دیگر دستگاه‌های متولی هماهنگ شوند تا نسبت به جمع‌آوری متکدیان اقدام کنند.

وی در ادامه گفت:  پارک‌های خوبی در محلات شهر بوشهر در حال احداث است که کار ساخت برخی از آنها به اتمام رسیده و برخی در حال اتمام است، بنابراین شهرداری بعد از احداث، این پارک‌ها را رها نکند و در زمینه نگهداری آنها اهتمام جدی داشته باشد.

عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: به‌طور نمونه دو پارک جدیدالاحداث در خیابان یادگار امام و امام رضا (ع) مدت‌هاست رها شده که انتظار داریم شهرداری با تکمیل فضای سبز و اتصال برق آن زمینه استفاده بهتر شهروندان از این پارک‌ها را فراهم کند.

قادریان در پایان به مهدی طارمی و دانیال ماهینی دو  بازیکن بوشهری تیم پرسپولیس تهران و استقلال خوزستان به دلیل کسب آقای گلی و قهرمانی در لیگ برتر تبریک گفت.

مراکز درمانی، خدماتی و شعب ادارات  در محلات جنوبی راه‌اندازی شود

نایب رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بوشهر نیز خواستار راه‌اندازی مراکز درمانی، خدماتی و نمایندگی ادارات در محلات جنوبی شهر بوشهر شد.

علی‌اکبر شمسا اظهار داشت: یکی از راه‌های کم کردن ترافیک در مرکز شهر و خدمات‌رسانی بهتر به شهروندان راه‌اندازی مراکز درمانی، خدماتی، رفاهی و اداری در محلات جنوبی به محوریت محله بهمنی است.

وی در ادامه گفت: راه‌اندازی مراکز درمانی و خدماتی، شعب ادارات در منطقه بهمنی و خیابان شهید ماهینی که فضای بسیار خوبی دارد باعث می‌شود که مردم محلات جنوبی در طول روز رفت و آمد به مرکز شهر نداشته باشند و شاهد رضایت‌مندی بیشتر شهروندان نیز خواهیم بود.

شمسا خواستار پیگیری مسؤولان ارشد استان برای راه‌اندازی مراکز درمانی در محلات جنوبی شهر بوشهر شد.

نایب‌ رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بوشهر در ادامه با انتقاد از وضعیت نظارت بر ساخت‌وسازها در سطح شهر گفت: متأسفانه نظارتی بر اجرای صحیح ساخت‌وسازها در شهر نیست و ما شاهد تصرف عدوانی برخی معابر و کوچه‌ها هستیم و برخورد قاطعی نیز صورت نمی‌گیرد.

وی خواستار نظارت بهتر بر امر ساخت‌وسازها و برخورد قاطع با ساخت‌وسازهای غیرمجاز در این شهر شد.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین