کد خبر: DT-36145
تعداد بازدید: 48بازدید
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۴
رئیس سازمان اقتصادی و دارایی استان بوشهر گفت: با تحقق و وصول ۱۴ هزار میلیارد ریال از درآمدهای عمومی دولت در استان بوشهر نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۲ درصد افزایش یافت.

محمدجواد بیات صبح امروز در نشست ستاد درآمد استان بوشهر با بیان اینکه درآمدهای استان بوشهر نسبت به سال گذشته ۴۲ درصد افزایش یافته است اظهار داشت: درآمدهای دولت در استان بوشهر در۹ ماه امسال بدون احتساب مالیات اشخاص حقوقی دولتی به ۱۴ هزار میلیارد ریال رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۲ درصد افزایش دارد.

وی با بیان اینکه در ۹ ماه امسال درآمدها در استان بوشهر ۱۰۱ درصد نسبت به سال بودجه افزایش دارد تصریح کرد: در ۹ ماه امسال برای استان بوشهر ۱۳ هزار و ۷۷۸ میلیارد ریال درآمد مصوب شده که با افزایش ۱۰۱ درصدی به ۱۴ هزار و ۱۲ میلیارد ریال رسیده است.

رئیس سازمان اقتصادی و دارایی استان بوشهر درآمدهای مالیاتی را مورد اشاره قرار داد و افزود:  ۱۷ هزار و ۳۴۳ میلیارد ریال برای ۱۲ ماه امسال درآمد مالیاتی مصوب شده که تاکنون ۱۳ هزار و ۳۷۰ میلیارد ریال آن تحقق یافته است.

بیات به درآمدهای حاصل از انحصارات و مالکیت دولت پرداخت و گفت:  در ۹ ماه امسال از ۴۰۰ میلیارد ریال درآمدهای حاصل از انحصارات و مالکیت دولت ۱۹۸ میلیارد ریال آن  تحقق یافته است.

وی با بیان اینکه مصوبه امسال در زمینه درآمدهای عمومی وصولی بیان کرد: ۱۸ هزار و ۳۷۱ میلیارد ریال درآمدهای عمومی برای استان بوشهر مصوب شده که تاکنون ۱۴ هزار میلیارد ریال آن وصول شده است.

رئیس سازمان اقتصادی و دارایی استان بوشهر با اشاره به درآمدهای عمومی وصولی با احتساب مالیات اشخاص حقوقی دولتی افزود: برای ۱۲ ماه امسال ۱۸ هزار و ۳۷۱ میلیارد ریال در این حوزه درآمد مصوب شده که تاکنون ۱۵ هزار میلیارد آن وصول شده است.

بیات از تحقق اعتبارات هزینه‌ای استان بوشهر خبرداد و گفت: در۹ ماه امسال از یک‌هزار و۲۳۷ میلیارد ریال  اعتبارات هزینه‌ای مصوب ۹ ماه استان بوشهر ۹۷ و ۵۱ صدم درصد آن به میزان یک‌هزار و۲۱۳ میلیارد ریال پرداخت شده است.

وی با اشاره به تخصیص اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استان بوشهر تصریح کرد: از ۲ هزار و ۹۳۱ میلیارد ریال اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استان بوشهر ۳۴ و ۲۱ صدم درصد آن به میزان یک هزار‌میلیارد ریال آن تخصیص یافته است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین